S2 Son Silah oyunu nasıl açılır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Unity ise şimdiden vazgeç oyunun hilesi daha oyun çıkmadan hazır haberin olsun.

Niye direk öyle bir kanıya vardınız anlamadım? Unity ile geliştirilmiş ve sağlam birçok oyun mevcut aklınızdaki hile meselesi DLL compile üzerine ise Crypter ile hallediliyor ve kernel üzerinden sağlam koruma sağlanabiliyor. S2'nin hileyi engelleyememelerinin sebibi oyunu Client tabanlı sunmalarından kaynaklıydı serverside olarak yazışmadığı için birçok güvenlik açığı mevcuttu ama bilen biri düzgün bir şekilde yaparsa bu gibi sorunlar yaşanmaz bunun oyun motoru ile ilgisi yok.
Durum nedir acaba?

Projeyi şimdilik durdurdum bir firma için özel olarak bir projede çalışmaktayım proje bitiminde görseldeki projeye devam edeceğim.

Niye direk öyle bir kanıya vardınız anlamadım? Unity ile geliştirilmiş ve sağlam birçok oyun mevcut aklınızdaki hile meselesi DLL compile üzerine ise Crypter ile hallediliyor ve kernel üzerinden sağlam koruma sağlanabiliyor. S2'nin hileyi engelleyememelerinin sebibi oyunu Client tabanlı sunmalarından kaynaklıydı serverside olarak yazışmadığı için birçok güvenlik açığı mevcuttu ama bilen biri düzgün bir şekilde yaparsa bu gibi sorunlar yaşanmaz bunun oyun motoru ile ilgisi yok.

Projeyi şimdilik durdurdum bir firma için özel olarak bir projede çalışmaktayım proje bitiminde görseldeki projeye devam edeceğim.
Kernel dediğiniz Ring2 korumanın çok rahat aşılması bir kenara, asıl bahsetme sebebim motorun herkese açık SDK ya sahip olması. Hile yapmayı büyük derecede kolaylaştırıyor ayrıca isterseniz oyunun tamamını sunucu tabanlı yapın bu bir hile çözümü değildir sadece etkilerini azaltır. CS:GO'da attığınız mermiler bile sunucuda simüle ediliyor fakat oyunda hilesiz maça denk gelmek şans işi. Kullandığınız motorun SDKsı olduğunda reverse işlemi çok kolaylaşıyor zira bilmediğiniz bir sürü fonksiyonu anlamakla uğraşmıyorsunuz.

Heyecanlandım bee konu ne kadar da uzamış bende bunu buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Bu kardeş burada mı?

Heyecanlandım bee konu ne kadar da uzamış bende bunu buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Bu kardeş burada mı?
Maç başlayana kadar güzeldi. Yok mu şu oyunu yapıldığı motorla yapacak olan...

Vay be neredeyse papatya olmuştum oyunda. Hem de hiç para yatırmadan. Para göz olmayan nadir güzel oyunlardandı. O beyaz kaptan elbisesini alıp bıçakçı nick i ile fena oynardım.. Masterplayer dı nickim.

Geliştiriyorlar yardımda istiyorlar.
Ayrıca oyun aynı motormuş.
Ben bilmiyorum ne yazıkki. Bilseydim neyim varsa maddi manevi yatırmaya hazırdım. Tek isteğim en kısa sürede tekrar çıkması :)
S2: Son Silah dosyaları tekrar yüklendi.

Hocam bunu açmanın bir yolu var mıdır? Bir şekilde oyunu başlatıp en azından hamachi üzerinden bağlanarak oynayamaz mıyız? Bilgilendiren olursa sevinirim...

Ben bilmiyorum ne yazık ki. Bilseydim neyim varsa maddi manevi yatırmaya hazırdım. Tek isteğim en kısa sürede tekrar çıkması :)

Hocam bunu açmanın bir yolu var mıdır? Bir şekilde oyunu başlatıp en azından Hamachi üzerinden bağlanarak oynayamaz mıyız? Bilgilendiren olursa sevinirim...

Birisi daha bunu yazmıştı oyun ile ilgilenen çok kişi var olacak bir şeyler.
Ayrıca benim aklımda ZombiRock (Brawl Busters) var bu oyunuda açmalarına çok az kaldı.

Birisi daha bunu yazmıştı oyun ile ilgilenen çok kişi var olacak bir şeyler.
Ayrıca benim aklımda ZombiRock (Brawl Busters) var bu oyunuda açmalarına çok az kaldı.
İnşallah diyelim. Elden gelen bir şey yok...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı