S2 Son Silah'ı unutamıyorum

harajukubarbie

Kilopat
S2 Son Silah ile ilgili o kadar çok konu açtım ki ama yine de yetmedi. 2015'ten beri hala oyunu özlüyorum. Neredeyse her gün oyun hakkında bir gelişme var mı diye internette araştırma yapıyorum veya oyunun kaynak kodları, server emülatörleri ortada var mı diye araştırma yapıyorum. İçimden bir ses oyunun ileride açılacağını söylüyor ama tabii ki de oyunun yapımcıları tarafından değil, fanları tarafından açılacağını söylüyor ve bu konuda konuştuğum kişiler de var. Hiçbir zaman umudumu kaybetmeyeceğim ve bir gün tekrar açılacağını düşüneceğim. Neden bu kadar saplantı haline getirdim bilmiyorum. Oyun tekrar açılsaydı 7/24 oynardım o derece. Umarım bir gün döner ve ben o günü sürekli bekliyor olacağım.

JoyGame tarafından yapılmış. P2W olduğu hakkında şüpheliyim.
P2W değildi ve joygame yapmadı oyunu. CJ Gamelab diye bir şirket yaptı ve şirket sanırım davalık olduğu için oyun da kapandı.
Hocam maalesef açılacak gibi görünmüyor. Çok önceden de fanlar tarafından açılacağı söylenmişti fakat umutsuz vaka.
Ben de Goley'i unutamıyorum.
Baya ilerlemiş olanları gördüm yani tek gördüğüm onlar aslında.
Az önce müziklerini dinliyordum ve tekrardan duygulandım. Keşke bu konularda bilgili olsam ve bir şeyler yaparak bir pvp serveri kurabilsem.

Oyun güzeldi, ortamı falan eğlenceliydi fakat çok geçmeden P2W sürprizi yaptı. Bunu fark edince bir süre ara vermiştim. Döndüğümde herkes hileliydi, uçan kaçan belli olmuyordu ve sonra da kapandı zaten.
Hatırladığım kadarıyla, son nefeslerinde P2W sever cici oyuncularını başka bir oyuna teşvik ediyorlardı.

Oyun güzeldi, ortamı falan eğlenceliydi fakat çok geçmeden P2W sürprizi yaptı. Bunu fark edince bir süre ara vermiştim. Döndüğümde herkes hileliydi, uçan kaçan belli olmuyordu ve sonra da kapandı zaten.
Hatırladığım kadarıyla, son nefeslerinde P2W sever cici oyuncularını başka bir oyuna teşvik ediyorlardı.

P2W değildi oyun yani bütün silahlar altınla satılıyordu ve + basma falan da yoktu. Ayrıca oyun P2W olsa bile o joygameden kaynaklı olurdu. Mesela bizde hounds p2wydi ama Kore veya japon serverlarında öyle değil.

1617371895483.png

Ben o oyunun yanı sıra bu oyunu da çok özlüyorum. Çok sağlam oyunlardı kapatılması üzüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı