S20 FE kasmaya başladı

Aaphalt 9 oynuyorum normalde yüksek ayarlarda hiç kasmıyor du.
2 gündür kasma oluyor farklı oyunlarda da kasma oluyor + sağ parmağım ile parmak izini açmakta sorun yaşıyorum.

Ayrıca pil çok hızlı bitiyor hafta sonları günde 2 kez şarj etmem gerekiyor.
Cihaz yaklaşık 2 haftada falan pil optimizasyonu yapıyor sanırım. Bilmiyorum ne zamandır kullanıyorsunuz ancak 9 saat az gibi gelmedi bana, hafta sonu tüm gününüzü telefon ile mi geçiriyorsunuz? Mobil veri ile mi kullanıyorsunuz? Wi-fi ile daha az şarj harcar.

Son olarak şöyle bir şey yapayım :p

Pil süresi kullanım tarzına göre değişiklik gösterir ve net bir şekilde söyleyebilirim ki S20 FE de pil ömrü bakımından S21 FE'den pek farklı değil. Kim ne derse desin, S20 FE artık oldukça eski bir telefon ve devri bitmek üzere. 2 ay sonra 2024'e gireceğiz ve artık bu telefonun çok da tercih edilmemesi gerekiyor. Bütçesi elveren kişi direkt S21 FE almalı.

Pil süresi kullanım tarzına göre değişiklik gösterir ve net bir şekilde söyleyebilirim ki S20 FE de pil ömrü bakımından S21 FE'den pek farklı değil. Kim ne derse desin, S20 FE artık oldukça eski bir telefon ve devri bitmek üzere. 2 ay sonra 2024'e gireceğiz ve artık bu telefonun çok da tercih edilmemesi gerekiyor.
Hocam kastıra kastıra 3 saat oyun oynamışım daha ne yapabilirim? Ben çok yeni telefon en iyi telefon asla demiyorum. Kullanım şekline göre isteyen istediği telefonu alır zaten. Kamera istiyorsan ben insta,youtube,X arası git gel yapacağım diyorsan alırsın S21FE. Oyun da oynarsın bu arada oynatmaz gibi bir şey de diyemez kimse. Dediğiniz gibi biraz da bütçe meselesi. Bütçesi elveren kişi durmasın S23 U alsın. İyi akşamlar 👋

İyi de dostum, bu performansı zaten S21 FE de gösterebiliyor; Hatta S21 FE oyun konusunda S20 FE'den daha iyi bir telefon. Arada bariz bir donanım farkı var çünkü.
S21 FE çoğu konuda (Donanım, Tasarım, Kamera, Ekran, Güncellik) S20 FE'den üstün bir telefon.

Nereye? Daha karpuz kesecektik. 🍉
🤡 Hafıza kartı desteği var mı 🤡

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı