S21 FE komik pil süresi

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Almayı düşünenler için ibret olsun, bunu göz önünde bulundurarak alın ya da almayın diye açıyorum konuyu.
Aynı cihazı kullanan kardeşlerime de selam olsun. Çok komik bir batarya performansı var gerçekten😂
Sizde durumlar ne?

Screenshot_20231104_022750_Device care.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Rekoru 7,5 saat olan arkadaş var. Kullanım senaryosuna göre aşırı değişkenlik gösterebilir ekran süreleri.

Oyunlarda 1 saatte %10 pil tüketimi normal. Özellikle FPS veya daha yüksek grafikli oyunlar için bu %15'te olabilir, ayrıca ekran süreni hesaplarken şarjı kaç olduğunda takıyorsan(örneğin %15) o seviyede hesaplamalısın. Ben aralıksız 6.5-7 saat oyun oynadığımı biliyorum. Tabii ekran süresi üstteki arkadaşında dediği gibi çok değişkendir. Wi-Fi, mobil veri, ekran parlaklığı, güç tasarrufu, yenileme hızı, grafik, CPU-GPU kullanımı, optimizasyon gibi birçok faktörü içerir.

Son düzenleme:
Ne yapıyorsun da o süre çıkıyor anlamadım ki ben şu sıralar yoğun kullanımda maks 5 saat alabiliyorum. Şarjdan çeker çekmez 99 oluyor.
Genellikle gümün yüzde 20 si dışarda mobil veri ile geçiyor onun dışında eve gelir gelmez uçak modu ve direk wifiye bağlanıyorum adaptif parlaklık açık karanlık mod açık ve bt ,gps kapalı ve bunların hepsini 120hz ile yapıyorum ve ayrıyeten minunum gördüğüm ortalama 5.30 saat maksimum 7 saat oluyo

Geri
Yukarı