S20 FE ön kamerası kötü mü?

Beklentinize göre değişir Snapdragon 8 GB versiyonunu kullanıyorum. Kötü denmez ama iyi de değil.
Kendi kamerasini inceledim makul derece ama okuduğum 5 6 yorumda 3.part uygulamada aşırı zoom olduğunu okuyunca en iyisi guncel yorumlar almak diye sorayim dedim. Hocam peki Isinma ve sarj nasil

Kendi kamerasini inceledim makul derece ama okuduğum 5 6 yorumda 3.part uygulamada aşırı zoom olduğunu okuyunca en iyisi guncel yorumlar almak diye sorayim dedim. Hocam peki Isinma ve sarj nasil
Android 12 ile biraz düzeldi o sorun. Fakat android tarafında 3.parti uygulamalarda sıkıntı mevcut maalesef

Huawei P Smart 2019 kullanıyorum, yakınlaştırma sorunu bende de var. Sanırım WhatsApp'ın Android sürümünde sorunlar var. S20 FE'nin kamerası gayet iyi diye biliyorum. Samsung son yıllarda kamera ve ekran konusunda çok iyi işler çıkardı.
Peki hocam çok abarti bir sorun mu yani rahatsız ediyor mu ?

Peki hocam çok abarti bir sorun mu yani rahatsız ediyor mu ?
WhatsApp'tan fotoğraf çekmediğim için beni etkilemiyor. Telefonun kendi kamera uygulamasını kullanıyorum. WhatsApp'tan bir fotoğraf atacak olsam bile telefonun kendi kamerasınından çekip öyle yolluyorum.

Hocam normaldan daha pahalıya satıp 1250 TL çek veriyormuş gibi yalan kampanya yapıyorlar o çeki harcamak için kimbilir altlimit ne kadardır. Buradan alın: Samsung Galaxy S20 FE Cep Telefonu, 8 GB RAM, 256 GB Hafıza, Yeşil : Amazon.com.tr: Elektronik.
5400 tl iken almadim simdi bu fiyatlara oturdu gibi artik, cek olayinı sordum ozellikle alt limit falan anlamam dedim bu kulaklik veya saatten 1250 düserim dedim onlarda okay dedi hatta onlar 1000 liralik bi kulaklık ve 1300 luk bi tablet onerdi yok dedim biraz düşüneyim. Sizin attıgınızda çok mantiklı geldi bak simdi :D
3.parti uygulamalarla pek fotoğraf çekmiyorum fakat çok kötü değil. O kadar rahatsız etmiyor.
Tamamdir, son olarak genel olarak sanırım memnunsunuz.

5400 TL iken almadim simdi bu fiyatlara oturdu gibi artik, cek olayinı sordum ozellikle alt limit falan anlamam dedim bu kulaklık veya saatten 1250 düserim dedim onlarda okay dedi hatta onlar 1000 liralik bir kulaklık ve 1300'luk bir tablet onerdi yok dedim biraz düşüneyim. Sizin attıgınızda çok mantiklı geldi bak simdi :D

Tamamdir, son olarak genel olarak sanırım memnunsunuz.

Hocam telefon Snapdragon modeli değil mi? Kontrol edin Exynos modeli sorunlu bir model.

Yarın S20 FE almayı düsünüyorum 1250 TL hediye ceki veriyormuş hal boyle olunca çek ile saat ya da kulaklık alırım dedim. Sorum başlıkta da belirtiğim gibi on kamerasına herkes kötu diyor aşırı yakınlaştırıyormuş özellikle Instagram ve WhatsApp'ta durum daha berbat gibisinden yorumlar okudum. Kullanan varsa bu konuda aydınlatırsa sevirim. Kampanya yarın sonmuş kaçırmiyayım :D
Öncelikle şuan çoğu amiral gemisi telefonların yapamadığı 4k video çekimini ön ve arka olmak üzere iki yerden 60 kare çekim yapabiliyor. Telefonu geçen ay aldım bende. Aklınıza takılan kamera olmasın içiniz rahat alın. Bir sürü özelliğide var ters şarj vs. ben yanında bluetooth lu kulaklıkta almıştım telefonun arkasına koyuyorum şarj oluyor mükemmel bir şey. Ekran parklaklığı kötü değil ama çok iyide değil ama sizi güneş ışığında yarı yolda bırakmaz. Ekranı ve çözünürlüğünden bahsetmicem çünkü Samsungda bahsediyoruz. Yazılımı gelirsek Andorid 10 varken duyuruldu 11 ile kutudan çıktı 2 hafta önce 12 geldi ve 13 üde alacak söz verdi Samsung. Pili gün içinde çok rahat yetiyor. Oyun performansı mükemmel ama snapdragonlu versiyon için bu dediklerim. Ekranı 120HZ zaten mükemmel ötesi akıcılığa sahip bir telefon. Ben lacivert rengini almıştım sizede o rengi tavsiye ederim. Aklınızda sorular varsa sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı