S20 FE ön kamerası kötü mü?

5400 tl iken almadim simdi bu fiyatlara oturdu gibi artik, cek olayinı sordum ozellikle alt limit falan anlamam dedim bu kulaklik veya saatten 1250 düserim dedim onlarda okay dedi hatta onlar 1000 liralik bi kulaklık ve 1300 luk bi tablet onerdi yok dedim biraz düşüneyim. Sizin attıgınızda çok mantiklı geldi bak simdi :D

Tamamdir, son olarak genel olarak sanırım memnunsunuz.
Evet cihaz çok iyi. Snapdragon versiyonu alın derim

Yarın S20 FE almayı düsünüyorum 1250 TL hediye ceki veriyormuş hal boyle olunca çek ile saat ya da kulaklık alırım dedim. Sorum başlıkta da belirtiğim gibi on kamerasına herkes kötu diyor aşırı yakınlaştırıyormuş özellikle Instagram ve WhatsApp'ta durum daha berbat gibisinden yorumlar okudum. Kullanan varsa bu konuda aydınlatırsa sevirim. Kampanya yarın sonmuş kaçırmiyayım :D

Öncelikle şuan çoğu amiral gemisi telefonların yapamadığı 4k video çekimini ön ve arka olmak üzere iki yerden 60 kare çekim yapabiliyor. Telefonu geçen ay aldım bende. Aklınıza takılan kamera olmasın içiniz rahat alın. Bir sürü özelliğide var ters şarj vs. ben yanında bluetooth lu kulaklıkta almıştım telefonun arkasına koyuyorum şarj oluyor mükemmel bir şey. Ekran parklaklığı kötü değil ama çok iyide değil ama sizi güneş ışığında yarı yolda bırakmaz. Ekranı ve çözünürlüğünden bahsetmicem çünkü Samsungda bahsediyoruz. Yazılımı gelirsek Andorid 10 varken duyuruldu 11 ile kutudan çıktı 2 hafta önce 12 geldi ve 13 üde alacak söz verdi Samsung. Pili gün içinde çok rahat yetiyor. Oyun performansı mükemmel ama snapdragonlu versiyon için bu dediklerim. Ekranı 120HZ zaten mükemmel ötesi akıcılığa sahip bir telefon. Ben lacivert rengini almıştım sizede o rengi tavsiye ederim. Aklınızda sorular varsa sorabilirsiniz.
Hocam bende Snapdragonlu modeli alıcam, simdi baska soru gelmedi aklıma ani oldu biraz :D bende lacivert ve yesil arasinda gitgel yapıyordum :)

@Eurus. Hocam MediaMarkt olduğuna emin misiniz? MediaMarkt'ta böyle bir kampanya yok mağaza bireysel kampanya yapamaz.
Hocam bende öyle saniyordum. 2 arkadaď gittik ve Diyolog şöyle geliştı
" ben bu cihazi almak istiyorum. Sistemden indirim talebinde bulunabilir miyiz ?"
-samsung personeli ve media markt calisani kirmizi ve siyah sweetli arkadaşlarda bana
"Kasko yaptırıcakmısınız" dedi "hayir" dedim. Onlarda "suan kampanya olduğu icin indirim talebinde bulunamıyoruz" dedi. Ne kampanyasi var dedim "sadece samsungta gecerli 1250 hediye ceki" dedi. Kartım yanimda olsaydi hemen alıcaktim. Hatta bana eviniz yakınsa isterseniz kartinizi alip gelin cünku yarın son dediler. Bende yarin gelicem dedim. media markt calısanı "yarin beni bulun ben size yardımci olucam" dedi. Media marktin canli destege baglanip sorucam. Cünku bi işkillendim neden once kasko olayini sordular sonra kampanya falan dediler merak ettim açıkcası.

Öncelikle şuan çoğu amiral gemisi telefonların yapamadığı 4k video çekimini ön ve arka olmak üzere iki yerden 60 kare çekim yapabiliyor. Telefonu geçen ay aldım bende. Aklınıza takılan kamera olmasın içiniz rahat alın. Bir sürü özelliğide var ters şarj vs. ben yanında bluetooth lu kulaklıkta almıştım telefonun arkasına koyuyorum şarj oluyor mükemmel bir şey. Ekran parklaklığı kötü değil ama çok iyide değil ama sizi güneş ışığında yarı yolda bırakmaz. Ekranı ve çözünürlüğünden bahsetmicem çünkü Samsungda bahsediyoruz. Yazılımı gelirsek Andorid 10 varken duyuruldu 11 ile kutudan çıktı 2 hafta önce 12 geldi ve 13 üde alacak söz verdi Samsung. Pili gün içinde çok rahat yetiyor. Oyun performansı mükemmel ama snapdragonlu versiyon için bu dediklerim. Ekranı 120HZ zaten mükemmel ötesi akıcılığa sahip bir telefon. Ben lacivert rengini almıştım sizede o rengi tavsiye ederim. Aklınızda sorular varsa sorabilirsiniz.
Ya rica etsem "device info hw" uygulamasını playstoredan indirip kamera verilerine bakabilir misiniz 4 tane farklı kamera değeri var (back front back fon). Onların megapiksel degeri kaç yazıyor telefonunuzda?
Ön kamera 32 denmesine rağmen ben de 8 ve 5 yazıyor front taraflarinda

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220224-000326_Device Info HW.jpg
    Screenshot_20220224-000326_Device Info HW.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20220224-000311_Device Info HW.jpg
    Screenshot_20220224-000311_Device Info HW.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı