S20 FE sarji 2 saatte bitiyor

S20 FE 120Hz Bluetooth açık bir şekilde kullanıyorum cihaz 6 saate yakın bir süre veriyor 1 senedir kullanmaktayım cihazınız ya yazılımsal yada bileşenlerinde problem var bir Samsung müşteri hizmetlerine yazın yada arayın ilgilenirler. Müşteri hizmetleri ilgilenmezse Samsung members uygulaması üzerinden de yazın.

Normalde ilk zamanlarda bu durumu normal karsilardim ve 2 haftada pilin gercek performansina donecegini biliyorum. Fakat 2 hafta olmasina birkac gun kaldi pil durumu cok kotu. Sadece 2 saat ekran acikken 100'den 30'a dustu. 2 haftaya duzelmesi gerekmiyor muydu? Sorun ne?

Hocam sizde sıkıntı var bende kullanıyorum gündelik kullanımda otomatik parlaklikta Instagram ve YouTube kullanırken 8 saat kadar dayanıyor
Ağır oyunlar oynarken bile 3 4 saat kadar dayanıyor servise gösterin bence.

Benim telefonum da S20FE ama ben telefonu ilk aldığım zaman 6 ay kadar Full şarj edip devam ettim. Sonra ki bir yılda ise telefonda batarya kısmında bir özellik keşfettim. Şarj olurken %85'te dur. Açıklamasında ise pil ömrünü uzun vadede korur diyor. Son bir yıldır bu şekilde kullanıyorum ve %85 bana fazlasıyla yetiyor ve 4 saat YouTube'da gezdikten sonra Clash tarzı oyunlar oynuyorum, yarım saatte öyle vakit geçiriyorum ve aşağı yukarı %15 - 20 civarı şarjım kalmış oluyor. 2.5 saatlik bir filmde ise %20 - 25 civarı kullanım oluyor. Bunların hepsi parlaklık %50 bazen 60 yapıyorum bazen 40 ama genelde ortada kullanıyorum. 1 yıl 6 ay geçmesine rağmen gayet hızlı ve şarjı tatmin ediyor.

Hocam Snapdragon'lu modeli kullanıyorum 120Hz ekran aktif kullanımda 7 saat ekran süresi alıyorum. Güç tasarrufu kapalı, konum açık, genellikle Instagram'da dolaşıyorum.
Bir ara kamerayı yoğun bir şekilde kullandım, düğünde çekim yaptım saatlerce kullandım ve gece çekimler bittiğinde şarjım %15-20 seviyelerindeydi. Sizin cihazınızda bir problem olabilir.

Dosya Ekleri

• 1699888830307.png
    1699888830307.png
    217,6 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı