Elektronik S20 FE Snapdragon 256/8 Samsung'da 10.132 TL

Hocam ben S21 kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin.

Aklıma takılan tek şey batarya gibi ya senin kullanım deneyimlerine göre kaç saat ekran süresi vs. alıyosun fazla oyun oynayan birisi değilim ona göre değerlendirme yapabilirsin.

Güzel telefon ama güncelleme ömrü düşündürüyor en azından 5 sene kullanmak isteyenler için.

Evet tek soru işareti kısmı o Android 13'te bitecek S20FE'nin güncellemesi o yüzden en kötü S21 almayı düşünüyorum. Ama almamak için sebep değil bence yine de A52S'e bu kadar para vermeye değmez sırf daha fazla güncelleme alacak diye.

Eskimesine rağmen halen F/P olarak çok iyi konumda olan bir cihaz. A53, A52S gibi saçmalıklardan ziyade dolu dolu bir telefon. İphone 11'den hemen hemen her yönden ufak farklarla üstün. Geçen sene 31 Ekim'de 5500TL'ye almıştım. 1 sene olacak neredeyse. Çok şükür gayet memnunum. Alacak arkadaşlara da şiddetle tavsiye ederim.

İndirim bitmiş sanırım.
Öğrenci indirimi var da zamlandığı için indirimli hali de zamlandı.
Zamın indirimi mi diyelim ne diyelim bilemedim.
1663624608246.png

Son düzenleme:
Yapmanız gereken edu uzantılı mailiniz ile öğrenci olarak Samsung'a üye olmak. Böylece öğrenci indirminden yaralanıp bu fiyata alabilirisiniz.

Eki Görüntüle 1520332
Hocam hala bu fiyat mı ? Kuzenimin edu mailini kullanalım...

Öğrenci indirimi var da zamlandığı için indirimli hali de zamlandı.
Zamın indirimi mi diyelim ne diyelim bilemedim.
Eki Görüntüle 1522651
Değilmiş, gördüm. Teşekkürler.

Tam aradığım özelliklerde bir cihazdı bu, ama şu videodan sonra Samsung'dan çok soğudum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı