S20 FE vs SE 2020

HüseyinKrhn

Centipat
Daha fazla  
İkisi arasında kaldım. Benim için önemli olan kamera, oyun performansı ve uzun süre güncelleme alabilmesi batarya çok önemli değil. Zamanımın çoğu evde geçiyor şarjda takılabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun performansı olarak SE 2020 daha iyi. Güncelleme olarak da desteği daha uzun olacak. Ekran, batarya tarafında S20 FE daha iyi. Kamera olarak da selfie, arka kamera fotoğraf tarafında S20 FE. Arka kamera video tarafında ise SE 2020 daha iyi.

Ne kadara alacaksınız? İkisi arasından kesinlikle S20 FE, çok büyük farklar var.
7700 civarına S20FE 14 ay garantili 7700 civarına yenilenmiş easycep den

Oyun performansı olarak SE 2020 daha iyi. Güncelleme olarak da desteği daha uzun olacak. Ekran, batarya tarafında S20 FE daha iyi. Kamera olarak da selfie, arka kamera fotoğraf tarafında S20 FE. Arka kamera video tarafında ise SE 2020 daha iyi.
SE 2020 de portre modu varmı telefon 4-5 yıl falan götürür mü beni bataryasını değiştiririm sağlığı düştükçe

7700 civarına S20FE 14 ay garantili 7700 civarına yenilenmiş easycep den

SE 2020 de portre modu varmı telefon 4-5 yıl falan götürür mü beni bataryasını değiştiririm sağlığı düştükçe
Easycepten almayın çünkü yan sanayi batarya ve ekran kullanılıyor yani içindeki parçalar değiştirilmiş oluyor, ne güzel 14 ay garantili bulmuşsunuz işte alın bence S20 FE.

Easycepten almayın çünkü yan sanayi batarya ve ekran kullanılıyor yani içindeki parçalar değiştirilmiş oluyor, ne güzel 14 ay garantili bulmuşsunuz işte alın bence S20 FE.
Easycep kendisi Apple'ın onaylamış olduğu temin ettiği malzemeleri ürünlerinde kullandığını söylemişti sanırım

İkisi arasında kaldım. Benim için önemli olan kamera, oyun performansı ve uzun süre güncelleme alabilmesi batarya çok önemli değil. Zamanımın çoğu evde geçiyor şarjda takılabilirim.

İki cihaz arasında S20 FE kalite olarak daha iyi ama güncelleme olayı sıkıntılı. Güncelleme önemli ise SE 2020 almanı tavsiye ederim.

SE 2020 de portre modu var mı? Telefon 4-5 yıl falan götürür mü?
Portre kamerası yok, yazılımsal portre var. 4-5 yıl götürür. Tercih senin ben şahsen S20 FE alırdım ama güncelleme istediğin için SE daha mantıklıç

@Fikop Neye gülüyorsun? Bir şey biliyorsan yaz.

S20 FE genel anlamda daha iyi denilebilir.
@Fikop Neye gülüyorsun? Bir şey biliyorsan yaz.
Muhtemelen oyun performansı daha iyi dediğiniz kısma güldü, göz ardı etmek lazım böylelerini. Bilmiyor ki Snapdragon 865 O.C ile 7w'da A14 ile rekabet ediyor. :D Ayrıca SE2'nin berbat bir hava akışı var, soğutma yerlerde, Genshinde en yüksek grafiklerde 5-10 FPS'lerde oynatıyor bir süre sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı