Samsung S20 FE'nin bataryası kötü mü?

Bütçe
13000
Çok sağ olun, içim rahatladı. İşlemcisinin güçlü olmasından dolayı bir tık daha hızlı bitecekse hiç bir sorun yok. Amacım dediğim gibi akıcı ve bataryasının günü idare etmesi. O zaman şu an S20 FE daha mantıklı değil mi?
Bu arada kesinlikle değinmem gereken bir nokta var, Snapdragon modelini almalısın. Pil sorumu Exynos varyantında var.

Bilgiler için herkese teşekkürler. Aklımda zaten S20 FE vardı, 120Hz full parlaklıkta bile testlerde 6-6.30 saat ekran süresi var. Bana hayli hayli yeter. Gayet tatmin etti.

Bilgiler için herkese teşekkürler. Aklımda zaten S20 FE vardı, 120Hz full parlaklıkta bile testlerde 6-6.30 saat ekran süresi var. Bana hayli hayli yeter. Gayet tatmin etti.
S20FE Mantıklı ama sevmediğim tek bir şey var o da şarj adaptörü. Şarj adaptörü USB çıkışlı. Şarj adaptörü olarak ben TYPE-C çıkışlı kullanıyorum. Daha da hızlı doluyor. Mesela şimdi baktım. Kendi orijinal şarj adaptörü ile 45DK yazıyor. TYPE-C çıkışlı adaptörle denedim. 35-DK Yazıyor. Dediğim gibi farklı adaptör kullanmak zarar verir mi bilmiyorum ama bilgi bu şekilde.

Bu yaza doğru telefon almayı düşünüyorum. Aklımda A73 ve S20 FE var. S20 FE'nin kağıt üstündeki özelliklerini gayet beğendim fakat bataryası sorunlu diye duydum. Sorun derken nasıl bir sorun? Sanırım A73'ün de işlemcisi ısınıyormuş. Hangisini tercih etmeliyim? Önceliğim akıcı olması ve bataryasının uzun dayanması.
Almayın, yapmayın etmeyin. S20 FE Snapdragon modelini 2 hafta önce aldım. Şarjı su gibi dakikada %1 %1 tıp tıp gidiyor. 60Hz 120Hz her şeyi denedim, müşteri hizmetleri karanlık mod güç tasarufu cartu curtu 20 kere şarj felan filan, her şey nafile bu telefonu almayın.

Almayın, yapmayın etmeyin. S20 FE Snapdragon modelini 2 hafta önce aldım. Şarjı su gibi dakikada %1 %1 tıp tıp gidiyor. 60Hz 120Hz her şeyi denedim, müşteri hizmetleri karanlık mod güç tasarufu cartu curtu 20 kere şarj felan filan, her şey nafile bu telefonu almayın.

Hocam daha fazla bekleyip kaliteli bir şey almaya karar verdim. S22 veya S21FE gibi.

Hocam ürün sorunlu olmasın? Çok öneriliyordu aslında.
Hocam vallaha bilmiyorum. Samsung Members uygulamasından batarya kısmına baktım normal gözüküyor. 15-20 kere şarj etmişimdir, çok hızlı şarjı bitiyor/tükeniyor. Ne yapsam etsem hiç bir çözüm yolu bulamadım, Hepsiburada satıcısından 2 hafta önce aldım. Bilmiyorum :(

@564300 S20 FE Snapdragon kullanıcısı, deneyimlerini aktarabilir. :D

O fiyat bandında o kamera deneyimini sunan başka telefon yok. Sırf Android 16 için gidip A52s, A73 falan almayın.
@564300 adlı kullanıcıdan zaten kullanıcı deneyimlerini ondan aldım. Ayrıca Android 16 ile alakası yok ki. Ben güncellik bakımından değil, batarya konusunda memnun değilim. 120Hz'de telefon 5 saat ekran süresi veriyor. 60Hz kapattım, güç tasarrufunu açtım karanlık modunu yaptım parlaklığı kıstım uyku moduna aldım cart curt hiç bir şey olmadı. Ben memnun değilim, şarjı su gibi gidiyor resmen.

Geri
Yukarı