S20 ile iPhone X takası mantıklı mı?

RamazanXP

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 2300x
AMD rx6400 4gb
16GB 3600mhz RAM
128GB M2SSD
Merhaba. Simdi S20 var elimde yenilenmis aldim 2. el piyasasi 8 9K bandinda koydum Facebook'a iPhone X takas düşünür müsün demis simdi X piyasasina baktim 10k 11k bandinda sizce mantıklı mı? Bir yardim etseniz zaten X i az kullanir satarim diye düşünüyorum eğer takas edersem.

Tamamen downgrade yaşarsın. Hiç böyle risk almaya gerek yok.

Merhaba. Simdi S20 var elimde yenilenmis aldim 2. el piyasasi 8 9K bandinda koydum Facebook'a iPhone X takas düşünür müsün demis simdi X piyasasina baktim 10k 11k bandinda sizce mantıklı mı? Bir yardim etseniz zaten X i az kullanir satarim diye düşünüyorum eğer takas edersem.
Kamera , batarya ve ekran olarak üzülürsünüz değmez kesinlikle.

Amacınıza göre değişir. S20 gayet güzel bir cihaz ve şu an herhangi bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. 120 Hz super amoled ekrandan 60 Hz oler ekrana geçmek emin olun sizi çok üzer. Bu bile tek başına geçmemek için bir sebep. Ama eğer telefon değiştirme düşünceniz, ikinci el piyasası açısından düşünceniz varsa o zaman iPhone x mantıklı olur onun dışında pişman olursunuz
Edit : iPhone x ekranını ips sanıyordum, düzelttim

Son düzenleme:
S20 ile o çöp takaslanmaz, böyle bir şey düşündüğün için bile beğenmedim verebilirim 😁

Kanka ne yapayim simdi piyasa bu bende isterdim 11 Pro falan öyle takas etmeyi dengi o zatende.

Amacınıza göre değişir. S20 gayet güzel bir cihaz ve şu an herhangi bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. 120 Hz super AMOLED ekrandan 60 Hz IPS ekrana geçmek emin olun sizi çok üzer. Bu bile tek başına geçmemek için bir sebep. Ama eğer telefon değiştirme düşünceniz, ikinci el piyasası açısından düşünceniz varsa o zaman iPhone X mantıklı olur onun dışında pişman olursunuz.

Ya dostum simdi X OLED panele sahip 60Hz oldugu net de iste fiyat farki o cop denilen cihaz bile 11 p dengi cihazdan daha pahali ah Apple.

Yeni konular

Geri
Yukarı