S20 Ultra mı Note 20 Ultra mı?

Uğraşılmaz. S21 modellerinin ısınma sorunu yok ve termal verimlilikleri çok da kötü değil, evet soğuk çalışmıyorlar ama sorun denilecek düzeyde bir ısınma söz konusu olamaz.

Ya kardeşim bak ben zaten ne olup bittiğinin farkındayım cihazla alakalı. Bana akıl vermeye çalışma Allah aşkına.

Zaten işlemci ve batarya ile alakalı yorumları araştırdım kamerasından ses ile alakalı her şeyine kadar araştırdım. Sürekli gömülen Exynos işlemcilerin de kaç yıldır kullanıcısıyım Allah kerim. Genel sorunlarını zaten yıllardır bildiğim halde kullanıyorum ve şikayetim yok.

Benim istediğim cevap hiç bu olmadı.
Ses kalitesi ve kamera anlamında cevap istedim başından beridir. İşlemciler konusunda zaten farkındayım Allah kerim kaç yıllık Exynos işlemci kullanıcısıyım.

@irsuya kral sağ olsun kararımı kesinleştirmeme katkı sağladı. Yeniden teşekkür ediyorum.
Note 20 Ultra yönünde kesin tercih yapacağım.

Zaten 20k ve üstü olsaydı bütçem 20 serisi için "niye düşüneyim salak mıyım ben?" derim kendime.
17k en fazla çıkabileceğim fiyattı ve Samsung dışında marka düşünmediğim için yapabileceğim en verimli seçim Note 20 Ultra olacak. @ahmetkayamardin69

Hocam size çok açık konuşacağım kaleme ihtiyacınız varsa Note 20 Ultra alın kalemi çok kullanmam derseniz fazla para vermede S20 Ultra alın çünkü cihazlar arasın belli başlı küçük farklar var sadece hangi modeli alırsanız alın pişman etmez sizi...

Hocam size çok açık konuşacağım kaleme ihtiyacınız varsa Note 20 Ultra alın kalemi çok kullanmam derseniz fazla para vermede S20 Ultra alın çünkü cihazlar arasın belli başlı küçük farklar var sadece hangi modeli alırsanız alın pişman etmez sizi...
Hocam merhaba.

Konunun açıldığı vakitten bu güne kadar bayağı bir şeyler değişti kafamda.
S23 almaya karar verdim ancak üniversitede iyi bir laptopa ihtiyaç olacağı için laptop almaya karar verdim. Telefonu yine de yenileyeceğim ancak emektar laptopumu satıp üstüne para koyarak S21 alacağım gibi görünüyor şu an.

Ama önceliğim şu an sınavı kazanmak.
Kazanınca da laptop dediğim gibi yenileyeceğim.

Hocam merhaba.

Konunun açıldığı vakitten bu güne kadar bayağı bir şeyler değişti kafamda.
S23 almaya karar verdim ancak üniversitede iyi bir laptopa ihtiyaç olacağı için laptop almaya karar verdim. Telefonu yine de yenileyeceğim ancak emektar laptopumu satıp üstüne para koyarak S21 alacağım gibi görünüyor şu an.

Ama önceliğim şu an sınavı kazanmak.
Kazanınca da laptop dediğim gibi yenileyeceğim.
Hocam öncelikle umarım sınavla birlikte istediğiniz yerlere gelirsiniz. Cihazlar konusunda en iyi tercihi yapmışsınız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı