S20 Ultra vs Note20 Ultra

Bütçe
10000
Sırf fotoğraf çekmek için S20 almayın. Pili ve işlemcisi size kararınızı defalarca kez sorgulattırır. Son karar tabii ki sizin.
Dediğim gibi günü tamamlasın, ikinci günü beklemiyorum kendisinden. Sabah evden çıktığında (07:00 gibi diyelim) seni tekrar şarja takmadan akşam 20:00 'a kadar falan sallıyor mu bu telefon? Benim için önemli olan kısım burası. 24-25 Saat bekleme süresi girmişler, 7-8 Saat battery drain 'imiz var. Karma tüketimde 13-15 saat sallar gibi duruyor.

Hocam bu arada S20'ye ben de S8'den geçtim. Tesadüfe bak. :)
S8 çok populer bir telefon oldu sonradan, aynı yıl anneme Note 8 aldık. S8 yok satıyordu telefoncularda. F/P kralı gibi bir telefondu zamanında. Bence halan daha öyle fakat sıfırı yok, 1500 liraya falan ikinci eli bulunuyor ve 3-4 liralık Redmi Note 9 Pro veya 10 Pro 'ya kafa tutuyor ve çoğu konuda üstün. İlk mesajda yazdığım üzere, Note 9 Pro kesmedi beni. 🤣

Üstteki mesaja ekleme; Ben çoğunlukla telefonu elimde tutmam, ya masada yada cebimde durur. Sürekli elime alayım, kullanayım şeklinde bir huyum yok. Whatsapp 'tan yazılan mesajlara geç cevap veririm, instagrama 40 yılda bir bakarım gibi gibi kullanımım var. 12-13 saat verir herhalde ya S20 Ultra bana? Bir de senin telefonla aynı donanım olmasına rağmen 500 mAh fazladan bataryası var. 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı