S20FE almak mantıklı mı?

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Merhaba. 2.el iPhone XS almaktan vazgeçip S20FE modeline yöneldim. Oncelikle telefonda oyun oynamam oynarsam da arada sırada 1-2 saat PUBG oynarım. Gunluk kullanimda uzmeyecek, pili iyi gidecek, bunlar benim için yeter. Ayrica ikinci el alacağım için S20FE için fiyat ortalama ne olmalı? Yani 10K pahalı 8K ucuz fiyat gibisinden yazarsaniz sevinirim. Olmasi gereken fiyatı soruyorum temiz cihazlar için. Eğer S20FE alma diyorsanız iPhone modellerinden hangisini alabilirim. Bu konuda görüşleriniz nedir?

S21 FE ve 20 FE arasında büyük bir fark var, biri Snapdragon işlemcili diğeri Exynos. Xiaomi kanadına bulaşmayacağım diyorsan ikisinden birisi alınabilir. Ek olarak A73 5G var ama bu iki telefona göre daha alt segment kalıyor tabii.

Bende çok araştırdım annem için almadan önce, s21 fe alacaktım ama aralarında fiyat farkına değecek bir fark yokmuş s20fe arttırılabilir hafızaya da sahip, o yüzden s20 fe aldım gayet akıcı telefon.

10 aydır S20 FE kullanıyorum. S21 FE ile aralarında çok fark yok, biraz var o da aradaki fiyat farkına değmez diye düşünüyorum. Bataryaya gelecek olursak 120 Hz'de 7 saat ekran süresi görüyorum. Günde yarım saat oyun oynarım oynamam 60 Hz'de 8.5 - 9 saat arası. Karanlık mod ve Wi-Fi açıkken aldığım rakamlar bunlar. Son olarak 2. el alacaksan Snapdragon işlemcili olmasına dikkat et.

S21 FE ve 20 FE arasında büyük bir fark var, biri Snapdragon işlemcili diğeri Exynos. Xiaomi kanadına bulaşmayacağım diyorsan ikisinden birisi alınabilir. Ek olarak A73 5G var ama bu iki telefona göre daha alt segment kalıyor tabii.

S20 FE'de Snapdragon 865 modeli var. Exynos 990 modeli varda genelde Snapdragon alıyolar.

10 aydır S20 FE kullanıyorum. S21 FE ile aralarında çok fark yok, biraz var o da aradaki fiyat farkına değmez diye düşünüyorum. Bataryaya gelecek olursak 120 Hz de 7 saat ekran süresi görüyorum(günde yarım saat oyun oynarım oynamam ) 60 Hz de 8.5 - 9 saat arası. Karanlık mod ve Wi-Fi açıkken aldığım rakamlar bunlar. Son olarak 2. El alacaksan Snapdragon işlemcili olmasına dikkat et.

Snapdragon'lu versiyonu almayı düşünüyorum. Exynos işlemcili olanı çok mu kötü?

Yeni konular

Geri
Yukarı