S22 almak mantıklı mı?

Do Widzenia

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri
Hocalarım selam,

Elimde şu anda 3 aylık iPhone 13 256 GB yeşil bulunmakta. Fiyatı çok arttı ve çevremdeki insanlar da almak istiyor.
Ben de satıp Samsung Galaxy S22 almayı düşünüyorum. Ayrıca böyle düşünmeme neden olan ise şu anda Huawei Watch GT3 ve Huawei FreeBuds 4 cihazlar kullanıyorum ve IPhone'umda stabil çalışmıyorlar sürekli bağlantıları kopuyor.

Bir ayrıntı daha vermek istiyorum. Hiçbir şekilde sosyal medya kullanmıyorum ve oyun oynamıyorum. Sadece müzik dinleyip forumlarda geziyorum oda günde 2 saat.

Bu anlattıklarıma bakarak iPhone 13'ten S22'ye geçmek mantıklı diyebilir miyiz?

İyi sosyaller.

S22 güzel telefon. Abimde var baya memnun. Mantıksız bir geçiş olmaz ekran tazeleme hızınız da 120Hz'e çıkmış olur. Altında kalacak bir telefon değil bence.

Hocam bana kalırsa aksesuarlar için IOS'dan Android bir cihaza geçmezdim. Belki aksesuarlarınızdan tam verim alamıyorsunuz fakat o telefon sizi rahatlıkla S22'den uzun götürecektir. Yada ileride satmak isterseniz değer kaybı ülkemizde çok olmuyor.
Bir yakınıma android telefon bakıyorum bende ve S22'yi araştırırken bataryasının hızlı bittiğini öğrendiğim için vazgeçtim. Ama onun dışında amiral gemisi standartlarında bir telefon. Ben olsam şubat ayını beklerim ille de geçicem diyorsanız. Şubat ayında yeni S serisi tanıtılacak.

Mantıklı. Batarya dışında her konuda iPhone 13 düzeyinde bir telefon. 120 Hz ve daha iyi panel belki daha prestijli bir hissiyat gibi artılarınızda olur. Kamera tarafında da bazı senaryolarda daha iyi çekiyor S22.

Bir ayrıntı daha vermek istiyorum. Hiçbir şekilde sosyal medya kullanmıyorum ve oyun oynamıyorum. Sadece müzik dinleyip forumlarda geziyorum oda günde 2 saat.

Her hâlükârda günü çıkartırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes bataryasından şikayet etmiş.Ama arkadaş 2 saat kullanacağını söylemiş.Bence geçilebilir ama Huawei entegrasyonu nasıl olur bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı