S20FE yerine A34 almak bir hata mıydı?

Aksu12

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Müteahhit
Arkadaşlar ben gidip S20FE yerine A34 aldım. S20FE sanki 6 RAM idi A34 8. orada yanılgıya düştüm çok pişmanım A34 aldığıma. Sizce iyi mi yapmışım kötü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilemedim kanka ya 4 aylık emeğim çöp oldu.
Çöp oldu demeyelim de daha iyi olabilirdi. Üzülmenin faydası yok. Gidip de çöp almadınız. Redmi almış da olabilirdiniz.

Batarya ve performans olarak A34 daha iyi değil miydi? A54'ün sadece kamerası daha iyiydi diye hatırlıyorum, yanlışım varsa düzeltin.
A54 hem batarya hem performansta daha iyi. Sadece Exynos 1380 bazı oyunlara yeterli optimize edilemedi.
Screenshot_20230720_140601_YouTube.jpg

Exynos 1380, Dimensity 1080'den çok daha iyi GPU performansı sunuyor.
CPU'da yakınlar ama Exynos 1380 hala üstün.
Ikisi de stabil çalışıyor.

Bilemedim kanka ya 4 aylık emeğim çöp oldu.

Bence o kadar büyütülecek bir problem olduğunu düşünmüyorum evet işlemci gücü olarak S20 FE önde 865'i ile, ekran ve kamera olarakdan da önde lakin bu cihaz en nihayetinde 2020 sonunda çıkmış ve güncelleme ömrünü maalesef tamamlamış bir cihaz güzelde olsa cihazların ömrü güncelleme desteği kadardır bana göre. Bu demek değildir ki artık çöp bu telefon alınmaz. A34 yabana atılacak bir cihaz değil yeni bir cihaz ortalama bir kamera ortalama bir malzeme kalitesi ile size fiyatının hakkını verecektir. Cihazı kullanmaya bakın.

Geri
Yukarı