S20FE / A34 / A54 nasıldır?

Hocam, bende zaten onu diyorum.
Bütçesi varsa iPhone alsın, uzun ömürlü vs. her türlü iPhone daha iyi ama bu bütçede alınabilecek ve ksnin alabileceği en iyi telefonlardan biri kesinlikle S20 FE.
Ben eksisi ve artısı ile belirttim. iPhone XS alsın 1 sene kaybı olur ancak çok daha iyi hissettiren ve kullanırken zevk alacağı bir telefona sahip olunur. Plastik kapaklı bir cihaz kullanmak istemem ben 10.000 liradan fazla para verdikten sonra.

S20FE aslında amiral gemisi sayılmaz. S20'ye göre bir çok donanımı ve özelliği kesilmiş olduğundan üst seviye telefon denebilir ama direkt olarak amiral gemisi sayılmaz. Ülkemizde düz S20 Exynos 990 la sanıldığından snapdragon 865'li S20FE daha çok tercih ediliyor.

S20FE aslında amiral gemisi sayılmaz. S20'ye göre bir çok donanımı ve özelliği kesilmiş olduğundan üst seviye telefon denebilir ama direkt olarak amiral gemisi sayılmaz. Ülkemizde düz S20 Exynos 990 la sanıldığından snapdragon 865'li S20FE daha çok tercih ediliyor.
Diğer iki telefona göre hala iyi ama.

Arkadaşlar İphone 11 için bütçem yok yoksa böyle bir konu açmış olmazdım. Konu farklı yerlere gitmesin android olarak bakıcak olursak bu 3 telefondan daha iyi ve daha uygun telefonlar mevcut diğer markalarda. Fakat dedigim gibi sadece bütceme uygun samsung android şu an bu telefonlar var konu dagıtmadan fikir yürütürsek sevinirim , yinede tüm fikirleriniz için teşekkür ediyorum

Arkadaşlar İphone 11 için bütçem yok yoksa böyle bir konu açmış olmazdım. Konu farklı yerlere gitmesin android olarak bakıcak olursak bu 3 telefondan daha iyi ve daha uygun telefonlar mevcut diğer markalarda. Fakat dedigim gibi sadece bütceme uygun samsung android şu an bu telefonlar var konu dagıtmadan fikir yürütürsek sevinirim , yinede tüm fikirleriniz için teşekkür ediyorum
XS’e ne dersin?

Arkadaşlar S20 Zamanında amiral gemisi olarak tanıtılmış fakat 3-4 senelik bir telefon. Yine de ben kamera hariç belki aynı performansı verebilecegini düşündügüm icin böyle bir karşılastırma yapmak istedim. Kullanan arkadaşlardan yorum beklıyorum. İyi Sosyaller :)

A34 giriş-orta ve A54 ise orta denenebiecek bir telefon. S20 FE ise 4 yıllık amiral gemisi özelliklerini barındırıyor. S20 FE eskidir fakat candır.

Geri
Yukarı