S21 FE 15 saat 30 dakika batarya süresi

Selam kasım ayında gelen güncellemeden sonra pil performansında gelişme oldu mu?

25 gün kullandım sattım hocam. En son büyük bir güncelleme yapmıştım hatırlamıyorum düzelecek dediler daha berbat duruma geldi. Isınması artmıştı en son zararına da olsa satıp iPhone aldım.

İlginiz ve cevabınız için teşekkürler. İphone geçemem çünkü androidde kullandığım çok fazla satın alınmış program var ve çoğu iphone da yok. Yılların birikimini gözardı etmem gerekiyor bu da benim işime gelmiyor. Ama android de S21 Fe den vazgeçtim.

Merhaba arkadaşlar ben cuma günü S21 FE ye geçiş yaptım ve sıcaklık dışında beni mutsuz eden bir durum olmadı. Pili daha optimize olmamasına rağmen tam 20 saat dayandı (neredeyse 1 gün) 4 saat ekran sürem vardı fakat 1 saatini kamerada harcadım. Eğer kamerada zaman harcamasam kesinlikle 1 günü geçerdi. Android 13 One UI 5.1 yüklü. 1 2 hafta sonra optimize olduğunda 1.5 günü ve 6 saati zorlayacağımı düşünüyorum. İnternette söyledikleri kadar lanet , berbat aman sakın bulaşmayın bir cihaz değil. Ama alacak olan kişi telefonda ufak tefek işlemlerde bile biraz ısınacağını bilmeli. Ben performans olarak sorun yaşamadım (daha oyun oynamadım)aksine gayet seri cihaz ve bazen pil için günü çıkarsa yeter mantalitesini kavramak daha mantıklı oluyor. 2 gün pil ömrü isteyen başka cihaz alabilir. Bu cihaza yeni geçmiş birisine tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz.

Hiç normal gözükmüyor telefonu sizden daha çok kullanıyorum ve rahat bir günü deviriyor.

Merhaba cihazınız S21 FE ve orijinal bataryalı değil mi? Bence benim cihazım 1 2 hafta sonra optimize olur ve kendine gelir çünkü en az 1.5 aydır vitrinde duran bir cihazdı ben daha 3 gündür kullanıyorum. Sizde ısınma var mı? Yanıtınız için teşekkürler.

Merhaba cihazınız S21 FE ve orijinal bataryalı değil mi? Bence benim cihazım 1 2 hafta sonra optimize olur ve kendine gelir çünkü en az 1.5 aydır vitrinde duran bir cihazdı ben daha 3 gündür kullanıyorum. Sizde ısınma var mı? Yanıtınız için teşekkürler.

Bende Fortnite gibi ağır oyunlar harici hiç ısınma olmuyor ve orijinal bataryalı.

Bende Fortnite gibi ağır oyunlar harici hiç ısınma olmuyor ve orijinal bataryalı.

Hocam bende durum şöyle subway surfers te de kamerada da Call of Duty de de 40 41 derece oluyor. Yani o kadar sıkıntılı bir sıcaklık yok sadece ön kamera ve çevresi (anakartın olduğu kısım) ısınıyor. Pil de zamanla optimize olur bence. Genel olarak güzel iPhone 11'i kesin geçer 12'yle de yarışır bir cihaz. Tek korkum ısınma sorunundan telefonu yakar mıyım diye.

Geri
Yukarı