S21 FE kamera kötüleşti

Evet baktim şimdi, öyle bir şey varmış. Bakım modu sekmesine geldiğimde verilerinizi yedekliyin diyor. Bana bir sıkıntı çıkmaz gibi geldi ama yedeklerim yine de. Teşekkürler.

Hiç uğraşmadan servise gönderin. Hiç belli olmaz telefoncular ben bu telefona bakayım sana haber veririm diye alırlar daha kötü ederler elinde kalır bu sefer.

Elinde telefon ile bayiye gidiyorsun rastgele sokakta herhangi bir telefoncuya gitmen gerekiyor.

Adama sorunu anlattığında anlayıp çözer muhtemelen servise gerek olmadan.

Hocam bende öyle tahmin ediyorum da, telefonun telefoncu tarafından tamir edildiği garantiye gittiğinde anlaşılıyor. Daha acil bir durumda garantiye ihtiyacım olursa sıkıntı olur.

@berat514116 sıfırlayabilirler, belki de sorun donanımsaldır. Sıfırlamazlar. Yedeğinizi alın yine de.

WhatsApp, galeri falan her şey dahil yedekliyim değil mi?

Hiç uğraşmadan servise gönderin. Hiç belli olmaz telefoncular ben bu telefona bakayım sana haber veririm diye alırlar daha kötü ederler elinde kalır bu sefer.
Bencede

Hocam 3:4, 9:16, 1:1, Full seçeneklerinden hangisi seçilmeli?(S21 FE kullanıyorum.)

Hocam bence 3:4 en iyisi. Diğerleri çok kalitesiz geliyor bana ama en iyi sen bilirsin yine de.

Ama yedeklemenin de faydası var. Muhtemelen servise göndereceksiniz zaten. Yedeğini alın.

Geri
Yukarı