S21 FE ekran süresi nasıl?

Ben hayatımda ilk defa One UI kullandığım için bilemiycem ama eski telefonum RN8 ondan çok çekmiştim bu iyi geldi bana.

Bende de Redmi Note10Pro vardı şimdi çağ atladim sanki stabil zengin sağlam bir yazılım One UI, hatta Redmi'den önce Note5 vardı o da güzeldi.

, 24 Kasım'da One UI 6 güncellemesi verilecek mış galiba S21 serisine sizce batarya süresi nasıl etkiler bir bilgi var mı?

Son düzenleme:
Bende de Redmi Note10Pro vardı şimdi çağ atladim sanki stabil zengin sağlam bir yazılım One UI, hatta Redmi'den önce Note5 vardı o da güzeldi.

, 24 Kasım'da One UI 6 güncellemesi verilecek mış galiba S21 serisine sizce batarya süresi nasıl etkiler bir bilgi var mı?
Bence güncelleme geldiği gibi yapmayın 1 2 ay optimize etmelerini bekleyin daha iyi olur yoksa pil süresi 5 e göre daha düşük olucak büyük ihtimal

Bence güncelleme geldiği gibi yapmayın 1 2 ay optimize etmelerini bekleyin daha iyi olur yoksa pil süresi 5'e göre daha düşük olacak büyük ihtimal.

İlk olarak S23 ve fold ailesine gelecek onlarda bir değişiklik olacak mı bakalım, işlemcileri SD olsa da fark edebilir. Genel olrk Samsung'dan çok memnunum işletim sisteminden.

Evet 20 kasımda da s21 fe ye gelicek inşallah bende şu sıralar gayet memnunum pili günü çıkarıyor yetiyor bana arayüzde gayet akıcı

Dosya Ekleri

• IMG_6078.jpg
    IMG_6078.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı