S21 FE ekran süresi nasıl?

Xiaomi Mi Note 10 Lite'dan S21FE'ye geçiş yaptım, pil boyutunun dezavantajını hissediyorum ama zaten bunu göz önünde bulundurarak almıştım. Kablosuz şarj özelliği, ekran kalitesi ve kaliteli bir arayüz vs. bu eksiği kapatıyor. Bir daha da Samsung'dan şaşmayacağım.

Aynen öyle kardeşim bende de 10 Pro vardı tasarruf da kullanıyordum o halde fena değildi ama bu cihazi normal stokta kullanıyorum yine de iyi. Hızı kamerası kalitesi yeter.

Pil koruma sende açık mı?

Son düzenleme:
Aynen öyle kardeşim bende de 10 Pro vardı tasarruf da kullanıyordum o halde fena değildi ama bu cihazi normal stokta kullanıyorum yine de iyi. Hızı kamerası kalitesi yeter.

Pil koruma sende açık mı?
Ben de eski serilerinden birini kullanıyorum. Oyun oynamayacaksanız güç tasarrufunun açık olmasından yanayım. Bende bayağı etkisi oluyor.

Kullanırken daha az pil yiyor ama boşta niye hızlı düşüyor yüzde 2 3 gibi. Bir de siz pili koru açık mı kullanıyorsunuz.

SS güncelleme*

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231025_220249_Device care.jpg
    Screenshot_20231025_220249_Device care.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Dün aldığım ekran süresi maximum buna ulaştım cihaz s21 fe tr cihazı cihaz 27 günlük uçak modu açık konum kapalı 120hz aod kapalı wifi arama kapalı karanlık mod açık bi sorunuz olursa sorabilirsiniz

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231030_185403_Device care.jpg
    Screenshot_20231030_185403_Device care.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 39
Dün aldığım ekran süresi maximum buna ulaştım cihaz S21 FE TR cihazı cihaz 27 günlük uçak modu açık konum kapalı 120Hz AOD kapalı Wi-Fi arama kapalı karanlık mod açık bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Uçak modu açık normal bence güzel, ben gündüz kullanınca parlaklığı neredeyse Full yapıyor, mobil veri aç kapat cihazi kapat aç 5saat zorluyor, şunu fark ettim uzun kullanımda pili gayet iyi ama arada girince şarjı yiyor, 16gunluk telefon elimde ki aslında 22ay garantili cihaz aldım ikinci el olrk vatan garantili sıfıra 18 vermek istemedim. S21FE 2.nesil SD işlemcili çıkmış o da 20bin TL bence verilmez.

Uçak modu açık normal bence güzel, ben gündüz kullanınca parlaklığı neredeyse Full yapıyor, mobil veri aç kapat cihazi kapat aç 5saat zorluyor, şunu fark ettim uzun kullanımda pili gayet iyi ama arada girince şarjı yiyor, 16gunluk telefon elimde ki aslında 22ay garantili cihaz aldım ikinci el olrk vatan garantili sıfıra 18 vermek istemedim. S21FE 2.nesil SD işlemcili çıkmış o da 20bin TL bence verilmez.
Parlaklığı otomatikte kullanıyorum gündüz parlaklık gayet yetiyor eski cihazıma göre mobil veri ile kullandığımda da 5 5.30 saat görüyorum ayrıca snapdragon versiyonuna bende geçmeyi düşündüm ama batarya olarak 30dk anca farkedicek o yüzden gerek bulmadım

Parlaklığı otomatikte kullanıyorum gündüz parlaklık gayet yetiyor eski cihazıma göre mobil veri ile kullandığımda da 5 5.30 saat görüyorum ayrıca Snapdragon versiyonuna bende geçmeyi düşündüm ama batarya olarak 30dk anca fark edecek o yüzden gerek bulmadım.

Ya parlaklık benim de otomatik ama sanki gündüz gün ışığına açık yerde Full yapıyor hep gibi acaba s serisi ekranı mi böyle.

Sizce nasıl iyileştirmeler olur? Xiaomi gibi her güncelleme de sıkıntı olmaz bence Samsung yazılım kalitesi IOS'den sonra 1 numara bence.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231101_155307_Chrome.jpg
    Screenshot_20231101_155307_Chrome.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Ya parlaklık benim de otomatik ama sanki gündüz gün ışığına açık yerde Full yapıyor hep gibi acaba s serisi ekranı mi böyle.

Sizce nasıl iyileştirmeler olur? Xiaomi gibi her güncelleme de sıkıntı olmaz bence Samsung yazılım kalitesi IOS'den sonra 1 numara bence.
Ben hayatımda ilk defa one uı kullandığım için bilemiycem ama eski telefonum rn8 ondan çok çekmiştim bu iyi geldi bana

Yeni konular

Geri
Yukarı