S21 FE Snapdragon alınır mı?

Bütçe
20000
Açıkçası bütçeyi zorlayıp S23'e de çıkmayı düşünmüyor değilim, almışken iyi bir cihaz alıp uzun süre kullanmak istiyorum.
S23'e zorlama imkanin varsa al, kusursuza yakin bir cihaz ve butce arttirmana deger.

S21 fe kullanıyorum, batarya 1 günü çıkarıyor ama önceki telefonum 3gün gitti için biraz üzüyor.
Benimkisi samsung işlemcili.

Ama şu anda s23 fe çıktı ben pek tavsiye etmem.

S21 FE kullanıyorum, batarya 1 günü çıkarıyor ama önceki telefonum 3gün gitti için biraz üzüyor.
Benimkisi Samsung işlemcili.

Ama şu anda S23 FE çıktı ben pek tavsiye etmem.

Benim kullandığım telefona göre (Poco X3 Pro) bu cihazlar kat kat iyi ancak batarya konusunda iyi cihazlar olsa S22 ve S21 FE tercih edebilirdim, S23 FE güzel cihaz ama bence fiyatını hak etmiyor, bütçemi zorlayıp S23 alacağım gibi duruyor.

Benim kullandığım telefona göre (Poco X3 Pro) bu cihazlar kat kat iyi ancak batarya konusunda iyi cihazlar olsa S22 ve S21 FE tercih edebilirdim, S23 FE güzel cihaz ama bence fiyatını hak etmiyor, bütçemi zorlayıp S23 alacağım gibi duruyor.
Merhaba hocam,

Ben de X3 Pro'dan geçiş yapacağım. Çok memnundum, PMIC yaşamadım ama yaşamış kadar stresliyim.

Samsung tarafını inceliyorum, herkes S23'ün bariz almaya değer olduğunu söylüyor ama benim mantığım yeni cihazdan X3 Pro performansını alsam yeter şeklinde.

Isınma olmasın ve batarya en az X3 Pro kadar gitsin mantığıyla hareket eden biri için sizce hangisi mantıklı? Günlük kullanım dışında full ayarlarda CoD oynuyorum.

Merhaba hocam,

Ben de X3 Pro'dan geçiş yapacağım. Çok memnundum, pmıc yaşamadım ama yaşamış kadar stresliyim.

Samsung tarafını inceliyorum, herkes S23'ün bariz almaya değer olduğunu söylüyor ama benim mantığım yeni cihazdan X3 Pro performansını alsam yeter şeklinde.

Isınma olmasın ve batarya en az X3 Pro kadar gitsin mantığıyla hareket eden biri için sizce hangisi mantıklı? Günlük kullanım dışında Full ayarlarda CoD oynuyorum.

Bende garantisi bittiği için POCO'yu satıp yaklaşık 3 hafta önce S23'e geçtim bütçe varsa kesinlikle S23 tercih edin, 8 gen 2 ile oynayamayacağınız oyun yok, bunun dışında kamera, ekran her şeyiyle mükemmel bir cihaz benim önerim S23 olur.

20'ye S21 FE alinmaz. Muadili olan Realme GT2, 3000 TL daha ucuz. Veya kamera haric daha ust model olan POCO F5 700 TL daha ucuza satiliyor.

Şu an 18.000 TL fiyatına göre bu cihaz tek muadili yok.

TSMC üretimi işlemciler karşısında fark bariz belli olmakta, TSMC üretimi işlemcilere yönelmek uzun vadede daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Yine de 2100'e göre daha başarılı aslında.

888 Samsung üretimi verimsiz bir işlemci.

Verimsiz bir işlemci değil Samsung tarafından üretilmesi onu verimsiz yapmaz. Exynos işlemcilerden stabilite, ısı ve pil ömrü olarak çok daha iyi 2100 ve 888 karşılaştırılamaz bile. Bu fiyat bandında rakipsiz. Lütfen alacak arkadaşların aklını bulandırmayın.

Geri
Yukarı