S21 FE vs A54

Herkese cevaplar için teşekkür ediyorum sanırım S21FE daha mantıklı olacaktır.

Batarya da ekran da çok ciddi kriterler, S fe serisi, A serisi vs birçok telefon inceledim, kaba çerçeve, gereksiz şekilde kalın cihazlar, saçma tasarım vs , edindiğim kanı şu, Samsung şirketi kesinlikle şu tasarım mühendislerini işten kovması gerekiyor. insanlara hakaret eder gibi kötü tasarımlar yakışmıyor Samsung'a.

Sizinle kullanım amaçlarımız aşağı yukarı aynı. Tercihimi bu cihazlardan çok daha iyi ekran ve bataryaya sahip olan Honor 90'dan yana kullandım.

Not: S de serisinde kullanılan ekran A serisi ekranlarıdır, O sebebten zayıf batarya ve ekranı çok daha güzel bir cihaz olan Honor 90'a tercih etmeyin. Eğer günlük kullanım için alıyorsanız S fe'nin size sunacağı hiçbir extra özellik yok gibi.

S fe serisinin neye hizmet ettiğini anlamak cidden çok zor, S serisi de değil A serisi de değil. vel hasılı kelam mutlaka inceleyerek almanızı öneririm, selametle kalın.

Tabii ki S21 FE. A54'ün önde olduğu tek konu batarya. Onun dışında S21 FE çok daha iyi. Kameraya, ekrana ve hızlı şarja daha çok önem veriyorsanız Honor 90 önerebilirim.

Batarya da ekran da çok ciddi kriterler, s FE serisi, a serisi vs birçok telefon inceledim, kaba çerçeve, gereksiz şekilde kalın cihazlar, saçma tasarım vs, edindiğim kanı şu, Samsung şirketi kesinlikle şu tasarım mühendislerini işten kovması gerekiyor. İnsanlara hakaret eder gibi kötü tasarımlar yakışmıyor Samsung'a.

Sizinle kullanım amaçlarımız aşağı yukarı aynı. Tercihimi bu cihazlardan çok daha iyi ekran ve bataryaya sahip olan Honor 90'dan yana kullandım.

Not: S de serisinde kullanılan ekran a serisi ekranlarıdır, o sebebten zayıf batarya ve ekranı çok daha güzel bir cihaz olan Honor 90'a tercih etmeyin. Eğer günlük kullanım için alıyorsanız s FE'nin size sunacağı hiçbir extra özellik yok gibi.

S FE serisinin neye hizmet ettiğini anlamak cidden çok zor, s serisi de değil a serisi de değil. Vel hasılı kelam mutlaka inceleyerek almanızı öneririm, selametle kalın.

Hocam cok teşekkür ederim yorumlarin icin vallahi ne yalan söyleyeyim bende biraz Samsung fanboyluk var. D bu yuzden de Honor 90 modeline hiç bakmamistim ama mutlaka bir incelerim ayrica diger dediklerine de katiliyorum aslinda Samsung'un ne amacla boyle telefonlar urettigini ben de anlamıyorum.

Tabii ki S21 FE. A54'ün önde olduğu tek konu batarya. Onun dışında S21 FE çok daha iyi. Kameraya, ekrana ve hızlı şarja daha çok önem veriyorsanız Honor 90 önerebilirim.

Aynen hocam ben de S21FE yi onde goruyorum fakat Honor 90 modelini hiç arastirmamistim. Bu yorumdan sonra mutlaka bir bakacağım.

Teknoloji marketlerde Samsung s23 ultra dışında bir model beğenemedim lakin öyle ahım şahım bir beklentim de yoktu, ekran gövde oranı yüksek ince bir tasarım arıyordu gözlerim.

Ben de Samsung veya Apple'cıyım , yıllar önce aldığım severek kullandığım Samsung A50 (4.5 yıl kullandım) bu kadar güzel üretilmişse A54 vs kimbilir ne kadar güzeldir diyerek gittim incelemeye, hatta direk sipariş edecektim ki eleştirileri gördüm, gittim inceledim , çok büyük hayal kırıklığına uğradım.

Huawei'den ayrıldı bu marka, Google servisleri var - Honor 90 elde tutuş hissi mükemmel, tamamen kullanıcı dostu bir tasarım geliştirmişler, hatta Mühendisler kendileri kullanacakmış gibi üretmişler desem tam anlamıyla anlatmış olurum. İyi çalışmışlar.

Vel hasılı iyi bir karar vermek için başka modelleri de incelemekte fayda var, saygılar hürmetler.

Hocam cok teşekkür ederim yorumlarin icin vallahi ne yalan söyleyeyim bende biraz Samsung fanboyluk var. D bu yuzden de Honor 90 modeline hiç bakmamistim ama mutlaka bir incelerim ayrica diger dediklerine de katiliyorum aslinda Samsung'un ne amacla boyle telefonlar urettigini ben de anlamıyorum.

Aynen hocam ben de S21FE yi onde goruyorum fakat Honor 90 modelini hiç arastirmamistim. Bu yorumdan sonra mutlaka bir bakacağım.
Hocam, Honor 90'ın ekranı ve kamerası S21 FE'den çok daha iyi. Ayriyeten hızlı şarj avantajı var fakat büyük bir telefon. DXOMARK kamera testlerine göre Honor 90, S21 FE'den ve iPhone 12'den çok daha iyi. Ben sizin yerinizde olsam Honor 90 alırdım.

Geri
Yukarı