S21 FE vs S21 Plus

Bütçe
10000
S21 FE kullanıcısı olarak batarya dışında memnunum. Eğer S21 FE alacaksan yanına iyi bir powerbank alman lazım. Benim kullanımımda bir günü asla çıkarmıyor. Hele ki mobil veri ile kullanırken ekrana bakarken şarjın çabuk azaldığını görüyorsunuz. Ortalama 3-4 saat ekran süresi alıyorum mobil veri ile kullanırken. Ben bu cihazı tercih ederken S21 Plus biraz daha pahalıydı. Ayrıca daha güncel olması sebebiyle de tercih ettim.

0.5" daha büyük ekran ve 4800 mAh batarya için 1000 TL vermek istiyorsan bu senin bileceğin iş. Bence değer. 800 mAh daha büyük bataryayı ve 0.5" daha büyük ekranı 1000 TL farkla almaya değer.

Aynı fiyata sanırım daha iyi bir telefon yok gibi görünüyor terxihimi S21+dan kullanacağım. İlginiz için teşekkür ederim.

OLED'de sorunlu. O halde insanlar sadece IPS gibi iğrenç renkler sunan ve güneş altında bir şey belli olmayan panelli telefonlardan alsın. Deli saçması...
Bu sektördeyim. Oled yanığı görmedim 😎 retina ekran bile amoled ekrandan iyidir.
Bir de elinizde var mı bu cihazdan memnun musunuz? Batarya performansı olsun ve diğer özelliklerinden.

Cihazdan cihaza mı değişiyor yoksa kronik bir sorun mu?
Samsung amoled 2013 - ~

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı