S21 mi iPhone 11 mi?

itsemin53

Hectopat
S21 mi almalıyım iPhone 11 mi?
Sosyal medya kullanırım sadece, kamera çok önemli, oyun oynamam 120Hz ekran falan beni çekmez. Şu zamana kadar iPhone SE1, iPhone 6, 6s, 7 kullandım iPhonea alıştım, IPhone'dan devam mı etmeliyim yoksa Samsung benim daha çok mu işimi görür?

S21 mi almalıyım iPhone 11 mi?
Sosyal medya kullanırım sadece, kamera çok önemli, oyun oynamam 120Hz ekran falan beni çekmez. Şu zamana kadar iPhone SE1, iPhone 6, 6s, 7 kullandım iPhonea alıştım, IPhone'dan devam mı etmeliyim yoksa Samsung benim daha çok mu işimi görür?
Samsung alırsan 3 sene sonra iPhone 7 ile aynı olacak. iPhone 11 128GB al.

İp11'in Wi-Fi bağlanma sorunları var ama yine de tercih edilebilecek bir telefon. Tavsiyem uzun süredir iPhone kullandığınız için iPhone ile devam etmeniz.

Samsung alırsan 3 sene sonra iPhone 7 ile aynı olacak. iPhone 11 128 GB al.

6 yaşında Galaxy Note 5 ile yazıyorum halen sağlam. Şu önyargıyı kırın artık.

İp11'in Wi-Fi bağlanma sorunları var ama yine de tercih edilebilecek bir telefon. Tavsiyem uzun süredir iPhone kullandığınız için iPhone ile devam etmeniz.
Bende sorun yok.
6 yaşında Galaxy Note 5 ile yazıyorum halen sağlam. Şu önyargıyı kırın artık.
Ön yargı değil ben de Android kullanıyorum. Bu bir gerçek. Şimdi telefonunu yeniden başlat ve açıldığı gibi menüde yana kaydır. Kasacak.

Ön yargı değil ben de Android kullanıyorum. Bu bir gerçek. Şimdi telefonunu yeniden başlat ve açıldığı gibi menüde yana kaydır. Kasacak.

Senin dediğin şey test mi şimdi. Boş boş konuşuyorsun. Amiral gemisi model Android'ler de gayet uzun ömürlü. Antututdan 140k yı zorluyor. Fotoğraf çekiminde halen iyi. Günlük kullanımda gayet akıcı bir deneyim sunuyor.

Evet IPhone'lar daha akıcı ama amiral Android'lerde kötü değiller.

Yanlış bilgi verip, Android düşmanlığı yapmayın son uyarım bu. Kimseyi yanlış yönlendirmeye hakkınız yok.

Güncelleme takıntın varsa Iphone ile devam et. Alıştım diyorsun üstelik. S21 serisi güzel bir cihaz pişman etmez. IOS fanboylarının Android'i yerin dibine sokan yorumlarını da dikkate almayın.

Bende sorun yok.

Samsung Galaxy J3 kullanıyorum 2016 da fatura kesilmiş hiçbir şekilde kastığını görmedim neyse siz İphone alıp yaşıtlarınız gibi Ayna karşısı fotoğraf çekilmeye devam edin sonra ülke gelişmiyor diye konu açarsınız buralarda.

Geri
Yukarı