S21FE alırken taksit ne kadar yapılıyor?

egemenow

Picopat
Makaleler
1
Iyi Sosyaller, S21FE almak istiyorum ve alışveriş kredisi ile maksimum 3 taksit yapılabiliyor. Bunu en az 6-9 nasıl yapabilirim. fiziksel olarak alacağım ancak Burdur'da sadece Teknosa var, ancak Isparta'ya gidip diğer mağazalardan da alabilirim, problem olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Iyi Sosyaller, S21FE almak istiyorum ve alışveriş kredisi ile maksimum 3 taksit yapılabiliyor. Bunu en az 6-9 nasıl yapabilirim. fiziksel olarak alacağım ancak Burdur'da sadece Teknosa var, ancak Isparta'ya gidip diğer mağazalardan da alabilirim, problem olmaz.
Bankadan bireysel kredi çekip alın daha kolay. Peşin nakit paraya belki indirim bile yaparlar, faizden düşmüş olursunuz.

Şimdi teknosaya sormaya gidiyorum, eğer vatan bilgisayar veya Media Markt kesin olarak dediğinizi yapar derseniz il dışına da çıkıp alabilirim.

@G3BEN Hocam teknosaya gittim ancak hem daha pahalıya satıyor hem de taksit yapmıyor. Sizin dediğiniz yöntem ile de maksimum 3 taksit oluyor ve o şekilde almam imkansız. Eğer vade farkını abartmadan adam gibi taksit yapabileceğim bir yöntem varsa bildiğiniz, söyleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam tel. 10k olsun, 10k kredi çekin 6 ay vadeli. Gidin Teknosa, Vatan, Turkcell bayii vs. nakit peşin ödeyeceğinizi söyleyin indirim kovalayın dükkan dükkan. Ben bunu dediydim aslında.

Tel 10k değil ki yapayım, 10k olsa zaten yapılıyor taksit. Neyse sağolun.
Rica ederim de hocam herhalde anlamadınız. Yaşınız 18'den büyükse girin mobil bankacılığa 20-25-30K ne kadarsa telefonun fiyatı çekin ihityaç kredisini bölün 6 taksite. Parayı bankadan çekin 20-25-30K ne ise işte, telefoncuya girin abi ben şu telefonu alacam, para peşin ve nakit verecem indirim yapar mısın? Bu kadar ya.

Rica ederim de hocam herhalde anlamadınız. Yaşınız 18'den büyükse girin mobil bankacılığa 20-25-30K ne kadarsa telefonun fiyatı çekin ihityaç kredisini bölün 6 taksite. Parayı bankadan çekin 20-25-30K ne ise işte, telefoncuya girin abi ben şu telefonu alacam, para peşin ve nakit verecem indirim yapar mısın? Bu kadar ya.
17 yaşındayım, annemim dediğine göre maksimum 3 taksit yapabiliyormuşuz. Yine bi sorayım. Teşekkürler.

Hocam baktık ama 20k kredi lazım, onu taksit yapabiliyoruz ancak geri ödemesi 28k olarak geliyor. Bunu biliyordum zaten, ben alışveriş kısmında acaba bölünür mü diye sormuştum, ikimiz de birbirimizi anlamadık galiba :D

17 yaşındayım, annemim dediğine göre maksimum 3 taksit yapabiliyormuşuz. Yine bi sorayım. Teşekkürler.

Hocam baktık ama 20k kredi lazım, onu taksit yapabiliyoruz ancak geri ödemesi 28k olarak geliyor. Bunu biliyordum zaten, ben alışveriş kısmında acaba bölünür mü diye sormuştum, ikimiz de birbirimizi anlamadık galiba :D
Dostum anlıyorum ama başka bir seçenek olmadığını sen benden daha iyi biliyorsun :) Ben sadece alternatif sunmak istedim, yoksa ki başka yolu yok resmi olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı