S21FE ekrandaki noktalar normal mi?

Kuffoa

Centipat
Makaleler
1
Yer
Sakarya Akyazı
Arkadaşlar beyaz bir yerde.
Mesela şu an konuyu yazarken arkada iz gibi şeyler belli oluyor ama iz de değil nokta nokta.
Gözüme yaklastırıp baktığımda nasıl diyeyim bir şey dökülmüş te silinmemiş gibi duruyor hani leke gibi.
Kırılmaz cam var bu arada.
Ekrana bir şey dökülmedi.
Cihaz daha dün alındı.
Ve bu şeyler bütün ekranda var.
Dün aldığım cihazı garantiye mi vermem lazım şimdi?
Aklıma acaba kırılmaz ekranı takmadan önce ekranı silmeyi mi unuttular diye geldi de takılırken ben yoktum.
Kırılmaz camı kaldırmadan bunu anlamanın yolu var mı? Biraz kırsal kesimde yaşıyorum ve çok fahiş fiyat biçiliyor.
Bu arada tabletimin kamerasından fotoğrafını çekmeye çalışıyorum ama belli olmuyor dediğim şeyler.
Not: Ekran silme şeyiyle sildim ama fayda etmedi.

Anlattığınız lekenin ekranın altında olma ihtimali çok zayıf, dışarıdan telefonu açarak müdahale gerek. Muhtemelen kırılmaz camın altında bir leke ancak bunu da sökmeden anlayamazsınız.

Arkadaşlar beyaz bir yerde.
Mesela şu an konuyu yazarken arkada iz gibi şeyler belli oluyor ama iz de değil nokta nokta.
Gözüme yaklastırıp baktığımda nasıl diyeyim bir şey dökülmüş te silinmemiş gibi duruyor hani leke gibi.
Kırılmaz cam var bu arada.
Ekrana bir şey dökülmedi.
Cihaz daha dün alındı.
Ve bu şeyler bütün ekranda var.
Dün aldığım cihazı garantiye mi vermem lazım şimdi?
Aklıma acaba kırılmaz ekranı takmadan önce ekranı silmeyi mi unuttular diye geldi de takılırken ben yoktum.
Kırılmaz camı kaldırmadan bunu anlamanın yolu var mı? Biraz kırsal kesimde yaşıyorum ve çok fahiş fiyat biçiliyor.
Bu arada tabletimin kamerasından fotoğrafını çekmeye çalışıyorum ama belli olmuyor dediğim şeyler.
Not: Ekran silme şeyiyle sildim ama fayda etmedi.
Vatan gibi bir yerden aldıysan kırılmazı kaldırıp bak ve sorun devam ediyorsa iade et gitsin.

Anlattığınız lekenin ekranın altında olma ihtimali çok zayıf, dışarıdan telefonu açarak müdahale gerek. Muhtemelen kırılmaz camın altında bir leke ancak bunu da sökmeden anlayamazsınız.

Anladım o kırılmaz ekran parası girecek yani 🤠

Vatan gibi bir yerden aldıysan kırılmazı kaldırıp bak ve sorun devam ediyorsa iade et gitsin.

Turkcell bayisinden alındı AVM'den.
Onlarda kalmamıstı ekran başka bir yerden taktırıp kutuya koyup eve getirmisler ben sabah telefonu kurdum sonra fark ettim.

Geri
Yukarı