S21FE vs A54

Merhaba dostlar. Normalde aklımda iPhone 12 almak vardı son zamlardan sonra vazgeçtim telefona o kadar para verecek birisi değilim şu an fikrimi değiştirdim ve 10-16k civarlarında telefonlara bakıyordum. 2 gün süren araştırma sonucunda bu iki model arasında karar kıldım şu an kullandığım telefon yaklaşık 4-5 senedir bende modelli Samsung M10 kamerası berbat ve 16 GB hiçbir şeyime yetmiyor. Hafıza kartı aldım o yüzden 2100 civarında toplam fotoğraf ve videom var benim için önemli şeyler kamera ekran ve telefonun malzeme kalitesi en önemlisini sorarsanız kamera derim. Çok fazla oyun oynamam ama şehir dışında ve tatilde olduğum zamanlar PC'den uzakken telefon oyunlarına sarıyorum. Call of Duty Mobile, PUBG, genshin, LoL, gibi oyunlar oynuyorum. Telefonu gün içinde şarj edebilirim ama dışarı çıkınca fazla gitmesi benim için önemli. Dışarıda şarj etmekle uğraşmayı sevmiyorum. Evdeyken telefonu 3-5 saat civarı kullanıyorum ama dışarıda bu 5-7 saate kadar çıkıyor dediğim gibi kamera video gece çekimleri benim için en önemlisi. İki telefonunda uzun süre güncelleme alacağını biliyorum. Kamerası ve aradığım özellikler açısından daha üstün telefonlar biliyorsanız öneride bulunabilirsiniz şimdiden teşekkürler.

iPhone 12 zaten 20 bin lira falandı, 10 bin lirayken mi almayı düşündünüz anlamadım. Dolar 26 lira iken 10 bin liralık telefonun alt tarafı 400 dolar olduğunu unutmamak lazım. Zaten %95 vergi var. Yurt dışında 200-250 dolarlık telefon. S21 FE alırdım ben tabii ki de.

iPhone 12 zaten 20 bin lira falandı, 10 bin lirayken mi almayı düşündünüz anlamadım. Dolar 26 lira iken 10 bin liralık telefonun alt tarafı 400 dolar olduğunu unutmamak lazım. Zaten %95 vergi var. Yurt dışında 200-250 dolarlık telefon. S21 FE alırdım ben tabii ki de.
Kanka durumumuz iyi ama telefona çok para vermek istemiyorum daha doğrusu son anda vazgeçtim.

Sonradan gelip bakıcaklar için yazıyorum iki telefonuda araştırdım pil sıkıntıları ısınma sorunları ile uğraşmak istemiyorum şuanki telefonu birkaç ay daha kullanıp iPhone'a geçmeyi düşünüyorum saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı