S21FE'den iPhone 11'e geçilir mi?

Birisi Apple'ı kötülediği zaman kimsede bir şey olmuyor ama herhangi biri Apple hakkında mini minnacık olumlu bir yorum yapsa Apple fAn BOy oluyor bir anda.🧐 Arkadaşlar herkesin başka bir cihaz hakkında olum veya olumsuz bir düşüncesi vardır/olabilir.
iPhone fanboyluğu yaptığınız çok belli o yüzden o rozeti almışsınız.

Ben iPhone fanboyluğu yapmıyorum, hater olduğunuz için rozet alamamışsınız.

iPhone 11 6-7 saat ekran süresi alan bir cihaz (3 yıl önce 3K ya aldığım Android'im hala 10 saat alıyor. Hater falanda değilim Mac kullanıyorum. İnsan kötüye kötü demeyi bilmeli. iPhone 11 fiyatındaki Android'lerin yanında asla tercih edilemeyecek bir cihaz.

iPhone 11 6-7 saat ekran süresi alan bir cihaz (3 yıl önce 3K ya aldığım Android'im hala 10 saat alıyor. Hater falanda değilim Mac kullanıyorum. İnsan kötüye kötü demeyi bilmeli. iPhone 11 fiyatındaki Android'lerin yanında asla tercih edilemeyecek bir cihaz.

6-7 saat ekran süresi kötü mü? İnsan İyiye iyi diyebilmeli arkadaşlar. Ayrıca her iPhone öneren insana fan boy demekten bıkmadınız mı?

@Leon Dayı mesajı okumadan beğenmedim atacaksanız pek sağlıklı bir tartışma gerçekleşmez :D

Ben sizin gibi fanboyluk yaparak rozet alacağıma insanları yardımcı olurum daha iyi. iPhone 11'in bataryası madem yeterli ise neden herkes S22'nin bataryası düşük diyor? Bunu açıklayın bekliyorum.
Dostum, A13 Bionic ile 8 Gen 1 trafosunun güç tüketimleri bir mi sence?

iPhone fanboyluğu yaptığınız çok belli o yüzden o rozeti almışsınız.
Çok mantıklı bir bağdaştırıymış ya. Çözdün her şeyi.

Geçebilirsin, hem iPhone daha hızlı ve değerinde satılır.
Aga 12 olsa neyse ama 11 e gecikmez s21 fe den

Aga 12 olsa neyse ama 11 e gecikmez s21 fe den
Tercih meselesi. Ben olsam geçmezdim. 12 Pro ya geçmek mantıklı olabilir belki ama 11 i çok beğenmedim ben. 12 daha iyi. iPhonelerin değer kaybetmemesinin bir sebebi de ülkemizin iPhone fanboyları ile dolu olması. Forumdaki arkadaşlardan bahsetmiyorum. Onlar benim dediklerimi yanında hiçbirşey. Sadece iphoneleri seviyorlar o kadar.

Son düzenleme:
Aga 12 olsa neyse ama 11'e gecikmez S21 FEden.

Tercih meselesi. Ben olsam geçmezdim. 12 Pro'ya geçmek mantıklı olabilir belki ama 11'i çok beğenmedim ben. 12 daha iyi. IPhone'lerin değer kaybetmemesinin bir sebebi de ülkemizin iPhone fanboyları ile dolu olması. Forumdaki arkadaşlardan bahsetmiyorum. Onlar benim dediklerimi yanında hiçbir şey. Sadece IPhone'leri seviyorlar o kadar.

11 daha iyi demiyorum, arkadaş daha sonra satacağını belirtmiş bu durumda iPhone daha mantıklı. Hem hızlı satılır hem de zarar ettirmeyecek fiyattan satılır.

Geri
Yukarı