iPhone 11'den iPhone 14'e geçilir mi?

woodyinho_real

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 yıl önce iPhone 11 almıştım. Hala kullanmaktayım. Sizce iPhone 14'e geçilir mi? Ya da iPhone 11'i götürdüğü yere kadar kullanıp daha sonra değiştirmek mi? Malum ülkemizde her geçen yıl iPhone almak zorlaşıyor.

Geçilir büyük fark yaratır. Fakat 14 Pro çok büyük bir devrim yaratır bunu bilmeni isterim. En basiti djital ada desem bile yeterli olur fakat düz modellerde çok büyük bir nitelikte devrim bekleme gene mükemmel olacaktır fakat Pro'ya 14 Plus'a geçebilirsen cidden çok çok daha iyi olacaktır. O fiyata çeşitli Android çöpleri önerecek bütçe sorunsalı yaşayanları hiç aldırma. iPhone telefonun hasıdır. :D

Merhaba arkadaşlar. 2 yıl önce iPhone 11 almıştım. Hala kullanmaktayım. Sizce iPhone 14'e geçilir mi? Ya da iPhone 11'i götürdüğü yere kadar kullanıp daha sonra değiştirmek mi? Malum ülkemizde her geçen yıl iPhone almak zorlaşıyor.

Pek iPhone önermem ama illa iPhone istiyorsanız bütçenizi zorlamadan 15 alın daha iyi yoksa 2sene sonraya bırakırsanız evi arabayı satarsınız bu ekonomik gidişat devam ederse.

Bütçeden değil de telefona vereceğim parayla iPad almayı düşünüyorum açıkçası.

Hocam fazla soru sorup kurcalamaya gerek yok, paran varsa al geç Türkiye'de ne ucuzluyor ki telefonlar zamanla ucuzlasın. Yanına iPad alacaksan bütçe o şekilde denk geliyorsa boşuna kasmana gerek yok her türlü birkaç seviye üst bir telefon aldığını hissedeceksin zaten.

Geri
Yukarı