iPhone 11'den iPhone 14'e geçilir mi?

Ekran fark ediyor diyorum zaten?
14 pronunda sıfırı her yerde var.

Kusura bakma yanlış okumuşum😅ben birkaç yere sorduğumda sıfırı yok bulamazsın tarzı laflar söylediler. 14 Pro veya Pro Max sıfır bulsam direkt çöker alırım.

Hocam düz iPhone 14'ler en alınmayacak modeldir. iPhone 11'den iPhone 13'e geçmiş oluyorsun. Plus istiyorsun okey ama çağın gerisinde bir telefona o kadar para vermek bilemedim. 2. el istemiyorsanız en azından düz 15 alın veya 15 Plus'a zorlayın derim. Hatta bence yurt dışından bunlardan çok daha ucuza sıfır 15 Pro Max alıp yolunuza bakmanız taraftarıyım.

Yurtdışıda mantıklı geldi ama kayıt 30k olmuş yurt dışı alsam 11'i ikinci tel olarak kullanırım diye düşündüm.

Kusura bakma yanlış okumuşum😅ben birkaç yere sorduğumda sıfırı yok bulamazsın tarzı laflar söylediler. 14 Pro veya Pro Max sıfır bulsam direkt çöker alırım.

Yurtdışıda mantıklı geldi ama kayıt 30k olmuş yurt dışı alsam 11'i ikinci tel olarak kullanırım diye düşündüm.
Teknosa mediamarkt gibi heryerde satılıyor şu an.

iCloud arama yönlendirme ile kullanabilirsiniz son 4 ay için hazır cihazınız da varmış. Ben yurt dışı almanızdan yanayım.

iCloud arama yonlendirme ne oluyor tam olarak.

SIM kartınız eski IPhone'da iken bunu açtığınızda aramalar yeni telefonunuza da düşüyor. iPhone 11'i de yanınızda taşımanız gerekiyor belli mesafelere kadar çalışıyor. Tabii bu özelliği son 4 ay kullanacaksanız eğer yurt dışı alırsanız o yüzden idareten iş gören bir özellik.

SIM kartınız eski IPhone'da iken bunu açtığınızda aramalar yeni telefonunuza da düşüyor. iPhone 11'i de yanınızda taşımanız gerekiyor belli mesafelere kadar çalışıyor. Tabii bu özelliği son 4 ay kullanacaksanız eğer yurt dışı alırsanız o yüzden idareten iş gören bir özellik.

Sağ olun teşekkür ederim.

Geçilir. Paran varsa hemen geç sürekli zam yiyor. Ama ben olsam iphone 13 alırım veya 14 üstüne 7k ekler iphone 15 alırım. 13 14 arasında ram ve diyafram açıklığı dışında hiçbir fark yok. Ram +2 gb oluyor ama kameradaki küçük iyileştirmeler ve ram için aradaki farkı ödemeye değmez. Ama 11 ile 15 arasında çok fark var.
Kendim iphone 14 alacaktım, 15 almaya karar verdim sonra bu bütçeye çıksam S23 ultra alırım dedim. Sonra 14 yerine 13 aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı