S22 4K 60FPS video çekerken takılmalar oluyor mu?

enesaygul07

Decapat
Daha fazla  
Meslek
PC Hırsızı
Merhaba.
S22 kullanan biriyle tanıştım kendisi 4K 60FPS video çekerken telefonunun zorlandığını ve arada takılmalar olduğunu pilinin biraz oturduğunu lakin insanı sinir edercesine yetmediğini söyledi.
Tam S22 sipariş verecektim lakin kafam yine allak bullak oldu.
Üstüne üstlük çocuk ben bunu satar iPhone alirim tarzı bir konusma da gerceklestirdi.

S22 kullanan dostlar;
Telefonda takılmalar buglar mevcut mudur?
İlerleyen zamanlarda beni mutsuz eder mi?
Sosyal medya da video paylaşımı ne derece kötü olur?

Tek sıkımlık kursunum var ve maddi durumum oyle çok iyi değil ne kadar param varsa yatiriom hocam IP12 2.el mi alayım yoksa?
Hayır. Sıfır Galaxy S22 almak daha mantıklı, globalde iPhone 13'den pahalı zaten, TR'de onun yerine 2. el iPhone 12 almak çok mantıksız olur.

Ayrica sosyal medya optimizasyonu S22 modelleri ile geldi Samsung tarafınada, attığın videonun ya da fotoğrafın kalitesi düşmüyor yani.

o esnada OIS çalışması ile ilgili. Örneğin araçta giderken kamera sabit ama araç hızla ve farklı yönlere dahi gitse akıcı.
Aynen. OIS, kendi muadili iPhone 13'e göre üstün zaten. OIS çalışmazsa mı takılma oluyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen. OIS, kendi muadili iPhone 13'e göre üstün zaten. OIS çalışmazsa mı takılma oluyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir anda sağ sol yaparken oluyor. Yön değişiminde oluyor sadece. Sonrasında sorun yok.

Geri
Yukarı