S22 alınır mı?

alpsydn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, S22 almayı düşünüyorum ama batarya sorunu olduğunu söyleniyor. O yüzden bir türlü elim almaya gitmiyor, telefonda oyun oynayan birisi değilim sadece sosyal medya ve borsa uygulamaları kullanıyorum. Sizce batarya konusunda sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, S22 almayı düşünüyorum ama batarya sorunu olduğunu söyleniyor. O yüzden bir türlü elim almaya gitmiyor, telefonda oyun oynayan birisi değilim sadece sosyal medya ve borsa uygulamaları kullanıyorum. Sizce batarya konusunda sorun yaşar mıyım?

S23FE daha iyi bir seçenek olacaktır.

Sıfır hali bile batarya konusunda sıkıntılı. 2 yıl sonra vs. çok daha kötü bir durumda olacaktır. Ben önermem şahsen. Bütçe ne kadar?

Bende S22 kullanıyorum 1 saat tam şarj oluyor 25W adaptör ile ekran süresi en az 4.30 saat gördüm normal kullanımda.

S23 FE daha iyi bir seçenek. S22 yani pili kabullenirseniz olur ama S23 FE S22'nin pili iyi olsa da daha iyi bir seçenek bence. 23 FE'ye geçmeden 1 sene kullandım hala kullanıyorum 1.5 sene oldu, sorunuz varsa yanıtlarım.

Evet S23 FE nin batarya konusunda daha iyi olduğunu biliyorum ama tasarımına ve ekranına bir türlü ısınamadım.

S23 FE bakmanızı öneririm.
ekranı ve tasarımını pek beğenemedim

Sıfır hali bile batarya konusunda sıkıntılı. 2 yıl sonra vs. çok daha kötü bir durumda olacaktır. Ben önermem şahsen. Bütçe ne kadar?

20-23 bin TL arasında

Evet S23 FEnin batarya konusunda daha iyi olduğunu biliyorum ama tasarımına ve ekranına bir türlü ısınamadım.

Bu saydığınız şeylerde S22 de işinizi görecektir diye düşünüyorum 23FE kadar olmasa da. S23FE, S22'nin Lite'ı gibi bu yüzden bence de S22 alsanız batarya hariç diğer yerlerde daha memnun kalırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı