S22 almak mantıklı mı?

Hocalarım selam,

Elimde şu anda 3 aylık iPhone 13 256 GB yeşil bulunmakta. Fiyatı çok arttı ve çevremdeki insanlar da almak istiyor.
Ben de satıp Samsung Galaxy S22 almayı düşünüyorum. Ayrıca böyle düşünmeme neden olan ise şu anda Huawei Watch GT3 ve Huawei FreeBuds 4 cihazlar kullanıyorum ve IPhone'umda stabil çalışmıyorlar sürekli bağlantıları kopuyor.

Bir ayrıntı daha vermek istiyorum. Hiçbir şekilde sosyal medya kullanmıyorum ve oyun oynamıyorum. Sadece müzik dinleyip forumlarda geziyorum oda günde 2 saat.

Bu anlattıklarıma bakarak iPhone 13'ten S22'ye geçmek mantıklı diyebilir miyiz?

İyi sosyaller.
Attan inip eşşeğe binmek diyebiliriz :)

Galaxy S22 harika bir telefon modelidir, ama bir iPhone 13 ile onu değiştirmek pek akıllıca olmayabilir.

Değişim sebebini bir işletim sistemi ve alışma sürecinin hala devam etmesi gibi durumlarda önerebilirim, iOS ve Android her ikisi mükemmeldir ama birbirlerinden çok farklılardır.
840891F8-F327-4B54-A882-636918F6C6DE.jpeg

Hocalarım selam,

Elimde şu anda 3 aylık iPhone 13 256 GB yeşil bulunmakta. Fiyatı çok arttı ve çevremdeki insanlar da almak istiyor.
Ben de satıp Samsung Galaxy S22 almayı düşünüyorum. Ayrıca böyle düşünmeme neden olan ise şu anda Huawei Watch GT3 ve Huawei FreeBuds 4 cihazlar kullanıyorum ve IPhone'umda stabil çalışmıyorlar sürekli bağlantıları kopuyor.

Bir ayrıntı daha vermek istiyorum. Hiçbir şekilde sosyal medya kullanmıyorum ve oyun oynamıyorum. Sadece müzik dinleyip forumlarda geziyorum oda günde 2 saat.

Bu anlattıklarıma bakarak iPhone 13'ten S22'ye geçmek mantıklı diyebilir miyiz?

İyi sosyaller.
Hocam S22 bende de var, 5 gündür kullanıyorum ama bataryası iyi olan bir telefondan biraz daha düşüğe geçmek çok fark ediyor. Tavsiyem S22 Plus daha mantıklı olabilir hocam. Tercih size kalmış.

Geri
Yukarı