S22 ana kamera detay kaybı ve blur normal midir?

Normaldir hocam normaldir. Her güncellemede kaliteyi bilerek düşürüyorlar. En sevdiğim markayken nefret ettiğim markaya dönüştü Samsung. Kimseye tavsiye etmiyorum. Paranla rezil olmaktan başka hiçbir şey değil.

Baktım tekrardan öyleymiş. Odağı yukarı doğru kaydırdığında sonuçlar nasıl?
Deneme şansım olmadı aynı bölge için. Ama odak neredeyse o kısım düzgün çıkıyor. Fotoğrafın geneli net değil.

Normaldir hocam normaldir. Her güncellemede kaliteyi bilerek düşürüyorlar. En sevdiğim markayken nefret ettiğim markaya dönüştü Samsung. Kimseye tavsiye etmiyorum. Paranla rezil olmaktan başka hiçbir şey değil.
Telefon en güncel hâlde değil. Android 12'nin en güncel sürümünde. Şu an 13'e geçilebilir ancak geçmek istemiyorum.

Anladım. Netleme açısı darmış açıkçası. Daha çok yeşil çim ve çalılarda mı öyle? Odak 13 güncellemesi yapmanı öneririm. Galaxy S22 kamera güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

Saçma sapan komplo teorileri kurmayın bilip bilmeden.
Hocam bu donanımsal bir şey mi? Güncelleme yapmak istemiyorum en azından birkaç ay. Kafama takılan eski telefonum bile böyle değildi tuhaf geldi. Ne kadar eski olsa da yeri geldiği her yerde S7 de S7 diye bahsediyorum ama haksız değilim sanırım. Kamerası hâlâ çok çok iyi. Evet sensör boyutu ve gece performansı geride ama netlik konusunda hakkını vermek istiyorum.

Geri
Yukarı