S22 telefon kötü mü?

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
Amazon'dan 20 bin TL'ye yanına Galaxy Watch 4 classic hediyeli S22 aldım. Ancak aldıktan sonra araştırınca telefonla ilgili çok kötü yorumlar gördüm. Gerçekten bu kadar kötü mü? M30S'ten geçeceğim ve benim için uzun ömürlülük biraz önemli. Oyun oynamıyorum, günlük kullanım olacak sosyal medya kullanımı da olmayacak. Günlük ortalama 3.5 saat ekran sürem var.

Kötü değil sadece bataryası çabuk bitebilir. Bir de 8 gen 1 olduğu için ısınma da olabilir ama kullanırsın güzel telefon. Bende de 8 gen 1 var az ısınma yapıyor ama rahatsız etmiyor. S23 Fe 'de önerebilirim.

Arkadaşım kullanıyor, batarya dışında her konuda çok güzel cihaz. Ben de S21 kullanıyorum ve aynı şekilde batarya dışında her alanda işimi fazlasıyla görüyor.

Bataryası kötü. Aynı fiyata S23 FE vardı üstelik. Yine de berbat bir telefon değil.
Saat fiyatını düşünca S22 A54'e yakın bir fiyata geldiği için tercih ettim yoksa başka seçeneklere bakacaktım aslında. Fiyatı ucuz olduğu için tercih ettim özetle yine de sıkıntılı bir cihazsa boşuna para vermek istemem. Amazon paketi açılmış telefon iade alır mı? Birkac gün deneyip beğenmezsem iade etmek için.

Saat fiyatını düşünca S22 A54'e yakın bir fiyata geldiği için tercih ettim yoksa başka seçeneklere bakacaktım aslında. Fiyatı ucuz olduğu için tercih ettim özetle yine de sıkıntılı bir cihazsa boşuna para vermek istemem. Amazon paketi açılmış telefon iade alır mı? Birkac gün deneyip beğenmezsem iade etmek için.
Amazon bilmiyorum ama bütçeni söylersen öneri yapabilirim senin için.

Geri
Yukarı