S22 Ultra vs iPhone 13

Bütçe
25000

Birisi Example

Yoctopat
Daha fazla  
Her iki cihaz da benzer fiyatlara satılıyor. Düz 13 mü yoksa Ultra mı karar veremedim. Batarya, güncelleme süresi, hız, pürüzsüzlük gibi şeyler önemli benim için. iPhone'lar çok pürüzsüz çalışıyor o yüzden yöneldim, sizce hangisini almalıyım? @BERWAR hocam sizi etiketliyorum kusura bakmayın.

Her iki cihaz da benzer fiyatlara satılıyor. Düz 13 mü yoksa Ultra mı karar veremedim. Batarya, güncelleme süresi, hız, pürüzsüzlük gibi şeyler önemli benim için. iPhone'lar çok pürüzsüz çalışıyor o yüzden yöneldim, sizce hangisini almalıyım? @BERWAR hocam sizi etiketliyorum kusura bakmayın.
Hocam sırf 120hz için samsung alırdım.

s22 hiç yoktu aklımda sonra bir baktım aynı fiyatlar kafam karıştı. S22 kağıt üstünde çok daha iyi ama günlük kullanımda nasıl olur bilmiyorum.

İkisi de iyi cihaz ama 13 değmez gibi sanki, iPhone serisinin hakkı Pro ile başlar ama sen bilirsin. :)
Ben ekran için S22 Ultra alırdım. 2K 120 Hz ekran var.
Bana da değmez gibi geliyor. Düz s22 de fena değil gibi aslında.

Hocam sırf 120hz için samsung alırdım.
Hocam 120Hz açıkken batarya performansı nasıl olur acaba?

Her iki cihaz da benzer fiyatlara satılıyor. Düz 13 mü yoksa Ultra mı karar veremedim. Batarya, güncelleme süresi, hız, pürüzsüzlük gibi şeyler önemli benim için. IPhone'lar çok pürüzsüz çalışıyor o yüzden yöneldim, sizce hangisini almalıyım? @BERWAR hocam sizi etiketliyorum kusura bakmayın.

S22 Ultra daha iyi onun alman senin için daha iyi olur aynı fiyatsa daha az ya da kötü özellik saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı