S22 vs iPhone 11

Hocam telefon ısınıyor diyorlar. Bu doğru mu?
İkincisi oyun performansı kötü diyorlar. Doğru mu?

Bir yandan iOS denemek istiyorum. Çok kararsızım.

Hocam telefonu ilk aldığım gün eski telefondaki verileri aktarirken acayip ısınmıştı hatta böyle giderse iade ederim diye düşünmüştüm fakat sonraki günlerde normal kıvamına geldi ama bunu ısınmıyor olarak algılamayın Instagram'da Reels izlerken bir süre sonra isiniyor ama çok da rahatsiz edici düzeyde değil normal olmasi gerektiği gibi, şunu da ekleyeyim işlemci ısındıkça güç tüketimi de artiyor, maksimum 6 saat 20 dakika ekran süresi aldim mobil veri, konum, Bluetooth vb. seyler aciksa bir tik daha az ekran suresi veriyor. Bu arada 120 Hz acayip fazla pil tüketiyor bunu da ekleyeyim, oyun konusunda telefondan oyun oynayan biri olmadigim icin cok bir fikrim yok fakat kötü olacağını düşünmüyorum sadece ısınma konusunda bazı yerlerde biraz fazla ısınabilir diye düşünüyorum.
iOS deneyimlemek istiyorsanız geçin derim çünkü ben de ilk basta iPhone 13 almak icin gitmistim fakat gittigim hafta Apple zam yapmaya baslamisti bu yuzden içim el vermedi iPhone almaya bu yuzden S22'ye karar verdim.
iOS deneyimlemek istiyorsaniz da iPhone 12 üstü model daha mantıklı karar olur derim tabii bütçeniz yeterliyse.
S22 yazilim destegi olarak Android 16'ya kadar alacak bunun haricinde her ay duzenli guvenlik guncellemelerini aliyor.
Not: Ayrica S23 de düşünülebilir bence S23'ün işlemcisi daha iyi S22'de olan sorunlar S23 serisinde yok ve pil konusunda çok çok daha iyi.

Son düzenleme:
Hocam telefonu ilk aldığım gün eski telefondaki verileri aktarirken acayip ısınmıştı hatta böyle giderse iade ederim diye düşünmüştüm fakat sonraki günlerde normal kıvamına geldi ama bunu ısınmıyor olarak algılamayın Instagram'da Reels izlerken bir süre sonra isiniyor ama çok da rahatsiz edici düzeyde değil normal olmasi gerektiği gibi, şunu da ekleyeyim işlemci ısındıkça güç tüketimi de artiyor, maksimum 6 saat 20 dakika ekran süresi aldim mobil veri, konum, Bluetooth vb. seyler aciksa bir tik daha az ekran suresi veriyor. Bu arada 120 Hz acayip fazla pil tüketiyor bunu da ekleyeyim, oyun konusunda telefondan oyun oynayan biri olmadigim icin cok bir fikrim yok fakat kötü olacağını düşünmüyorum sadece ısınma konusunda bazı yerlerde biraz fazla ısınabilir diye düşünüyorum.
iOS deneyimlemek istiyorsanız geçin derim çünkü ben de ilk basta iPhone 13 almak icin gitmistim fakat gittigim hafta Apple zam yapmaya baslamisti bu yuzden içim el vermedi iPhone almaya bu yuzden S22'ye karar verdim.
iOS deneyimlemek istiyorsaniz da iPhone 12 üstü model daha mantıklı karar olur derim tabii bütçeniz yeterliyse.
S22 yazilim destegi olarak Android 16'ya kadar alacak bunun haricinde her ay duzenli guvenlik guncellemelerini aliyor.
Not: Ayrica S23 de düşünülebilir bence S23'ün işlemcisi daha iyi S22'de olan sorunlar S23 serisinde yok.

Konuya ısınma ve pil girince soğuyorum S22'den mediamarkta hafta içi gidip iki telefona da bakacağım o zaman karar veririm.

Konuya ısınma ve pil girince soğuyorum S22'den mediamarkta hafta içi gidip iki telefona da bakacağım o zaman karar veririm.

Bazı kullanıcılar çok kötü diyor bazıları da ben gibi cihazdan çok memnunlar biraz şans işi sanırım, benim de tek eksi olarak gördüğüm kısım pil, bütçe yetiyorsa düşünmeden S23'e bakın derim.

Son düzenleme:
O zaman S22 düşüneceğim.

S22 almak gibi bir hata yapma derim. İnsanlar 8 gen 1'den kaçıyor. Sen 8 gen 1'li cihaz almayı düşünüyorsun. 8 gen 1'li S22'yi önerenler akıl tutulması yaşıyor. Sen bu akıl tutulmasını yaşama derim.

Hocam telefon ısınıyor diyorlar. Bu doğru mu?
İkincisi oyun performansı kötü diyorlar. Doğru mu?

Bir yandan iOS denemek istiyorum. Çok kararsızım.

S22 4-5 yıl kasma yapmadan götürür mü? Götürürse S22 alacağım.

Kendine bu kötülüğü yapma derim. İllaki Samsung olacaksa S21 FE al S21 al ikinci el S21 Plus al S22 alma.

S22 konusunda hep olumlu yorum yaptim fakat ben de farkindayim 8 gen 1'de bulunan bazi sorunlar konusunda.@Erenk1905 bu konuda daha tecrübeli, S23'ün herhangi bir sorunlari var mi bilmiyorum ama bütçe yeterse daha mantıklı bence riske atmamış olursunuz kendinizi.

S22 konusunda hep olumlu yorum yaptim fakat ben de farkindayim 8 gen 1'de bulunan bazi sorunlar konusunda.@erenk1905 bu konuda daha tecrübeli, S23'ün herhangi bir sorunlari var mi bilmiyorum ama bütçe yeterse daha mantıklı bence riske atmamış olursunuz kendinizi.

S23 de en ufak bir sorun yok. Bütçeyi arttırabilirse S22 yerine S23 almak kesinlikle daha mantıklı bir tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı