S22 vs iPhone 11

iPhone 11 al. Yarın bir gün en azından satarken zarar etmemiş olursun kafanda rahat eder kimseyi dinleme derim ben sonuçta kullanacak olan sensin. Ben 14 Pro Max kullanıcısyım ama Apple fan boyu değilim. Ki tüm ürünlerim Apple. Ona rağmen diyorum S22 daha güçlü ama iPhone 11 piyasaya göre çok çok daha iyi ve mantıklı.

iPhone 11 al. Yarın bir gün en azından satarken zarar etmemiş olursun kafanda rahat eder kimseyi dinleme derim ben sonuçta kullanacak olan sensin. Ben 14 Pro Max kullanıcısyım ama Apple fan boyu değilim. Ki tüm ürünlerim Apple. Ona rağmen diyorum S22 daha güçlü ama iPhone 11 piyasaya göre çok çok daha iyi ve mantıklı.

Bu insanlar telefonları kullanmak için alıyor satmak için değil. 2019 çıkışlı 828p IPS LCD ekranlı telefona bu paralı dökmek saçmalık.

Bu insanlar telefonları kullanmak için alıyor satmak için değil. 2019 çıkışlı 828p IPS LCD ekranlı telefona bu paralı dökmek saçmalık.

Sen ne dersen o doğrudur üstadım senin bilgi havuzunda serinlemek benim için olağan bir zevkti çok teşekkürler üstat dünyamız ile bu bilgiyi paylaştığın için hepimiz sana içten dileklerimizle teşekkür ve şükran buyuruyoruz saygılarla üstadım şükran-ı zevhayettiniz müteşekkir olsun inşallah.

iPhone 11 128 GB kullanıyorum, ekran parlaklığı yetersiz, renkler ortalama, IPS ekranın eksilerinden bir güzel faydalanıyorum.

İkinci el uygun fiyata alınabilir, ekranı dışında sorunu olmayan bir telefon.

Fakat GT 2 Pro ya da S21 FE, S22 ya da S23 gibi cihazlar çok daha iyi seçenekler.

Merhaba. Yakın zaman içerisinde yeni telefon alacağım. S22 ve iPhone 11 arasında çok kaldım. Aradaki tek fark ekran ve batarya diyorlar. Telefonda oyun oynamayı seviyorum. Şu ana kadar hep Android kullandım iOS kullanmak istiyorum. Ekran 828 X 1792 diye almayın diyorlar ama baktım ekranı güzel duruyor. Korkutuğum şey ise S22 kronik sıkıntıları var diyorlar. Sizce hangisi?

Samsung Galaxy S22 serisinde pil sorunu bulunmaktadır, bütçenizi arttırabilirseniz S23 modeline bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı