S22 vs S21 FE vs S21

Hangi incelemede 4 saat diyor? S21 bile 4 buçuk - 5 saat ekran süresi veriyor durmadan kullanımda. Eğer sabit 60 FPS en yüksek grafiklerde PUBG, genshin vs. oynarsanız 5 saat ekran süresi alırsınız. Videolarda 60 FPS'e kendisi ayarlıyor, YouTube şimdilik en fazla 60 FPS video oynatabildiği için adaptif ekranda otomatik olarak 60'a sabitliyor. Wi-Fi ile kullandığınız takdir de karışık kullanımda 7-8 saat ekran süresi alabilirsiniz, dediğim gibi 40 dakikada tam dolum yapıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Adam %100 parlaklıkta mobil veride kullanıyor, sabah 9'dan öğlen 5'e kadar kurtarıyor, daha ne olsun ki. 40 dakikada %100 dolumuda göz önünde bulundurun.

Adam %100 parlaklıkta mobil veride kullanıyor, sabah 9'dan öğlen 5'e kadar kurtarıyor, daha ne olsun ki. 40 dakikada %100 dolumuda göz önünde bulundurun.

Yani sırf batarya için S21 FE alınır mı? Yoksa başka modele mi yönelinmeli? 3 yaşında IPhone'da 15k vermek istemiyorum.

3 yaşındaki iPhone minimum 4 yıl götürür. Yanlış düşünüyorsun. S21 FE batarya performansı ortalama. Ne iyi ne kötü ama bir gerçek var oda batarya performansı kesinlikte S22'den daha iyi.

3 yaşındaki iPhone minimum 4 yıl götürür. Yanlış düşünüyorsun. S21 FE batarya performansı ortalama. Ne iyi ne kötü ama bir gerçek var oda batarya performansı kesinlikte S22'den daha iyi.
720p IPS ekranı ve iPhone 11 kullanan arkadaşlarımdan aldığım geri dönütler yüzünden pek almayı düşünmüyorum. iPhone 12 23K olmasa iPhone 12 alırdım.

Ezbere konuşuyorsun, bir de bana insanları yanlış yönlendiriyor diyorsun ya. :D S22'nin batarya performansı, S21 FE'den daha iyi. Bana saçma sapan videolarda atıp durma adam sabah 9'dan öğlen 5'e kadar %100 parlaklıkta mobil veride kullanıyor daha ne olsun?

@Huayra,

S22 ile S21 FE arasında büyük bir güç farkı var, S22'nin kamerası çoğu senaryoda iPhone 13'ten daha iyi çekiyor, 8 Gen 1, Exynos 2100'dan çok daha güçlü, daha uzun ömürlü bir telefonun olacak. 8 Gen 1, A15 ile rekabet eden gerçek bir amiral gemisi işlemcisi, Exynos 2100 ise HDR grafiklerde 45 FPS PUBG oynatan üst seviye bir işlemci, FE modelleri zaten düşük bütçeli, yurt dışında ailenin en uygunu ama ülkemizde en ucuz FE modeli düz S21'den pahalı :D Gerçek bir amiral gemisi deneyimi yaşamak istiyorsan S22 almalısın, mobil veride ve %80 parlaklıkta durmadan kullanırsan 5-6 saat ekran süresi alırsın, Wi-Fi'de 1080p 60 FPS durmadan video izlersen 7-8 saat ekran süresi alırsın. 4-5 yıl orijinal bataryayla fersah fersah kullanırsın bu arada.

S21/fe her ne kadar daha iyi batarya olsa bile S22 daha güncel, daha iyi kameralı, daha iyi performanslı yani genel olarak daha iyi, yeni bir model olduğu için.

Ezbere konuşuyorsun, bir de bana insanları yanlış yönlendiriyor diyorsun ya. :D S22'nin batarya performansı, S21 FE'den daha iyi. Bana saçma sapan videolarda atıp durma adam sabah 9'dan öğlen 5'e kadar %100 parlaklıkta mobil veride kullanıyor daha ne olsun?

@Huayra,

S22 ile S21 FE arasında büyük bir güç farkı var, S22'nin kamerası çoğu senaryoda iPhone 13'ten daha iyi çekiyor, 8 gen 1, Exynos 2100'dan çok daha güçlü, daha uzun ömürlü bir telefonun olacak. 8 gen 1, A15 ile rekabet eden gerçek bir amiral gemisi işlemcisi, Exynos 2100 ise HDR grafiklerde 45 FPS PUBG oynatan üst seviye bir işlemci, FE modelleri zaten düşük bütçeli, yurt dışında ailenin en uygunu ama ülkemizde en ucuz FE modeli düz S21'den pahalı :D gerçek bir amiral gemisi deneyimi yaşamak istiyorsan S22 almalısın, mobil veride ve %80 parlaklıkta durmadan kullanırsan 5-6 saat ekran süresi alırsın, Wi-Fi'de 1080p 60 FPS durmadan video izlersen 7-8 saat ekran süresi alırsın. 4-5 yıl orijinal bataryayla fersah fersah kullanırsın bu arada.

Hangisi saçma sapan. Gerçek batarya testi budur. Asıl saçma olan ne biliyor musun? SIM kartın çıkartılıp Wi-Fi üzerinden yapılan testlerdir. Akıllı telefonu SIM kartlı kullanmak ile SIM kartsız kullanmak arasında batarya olarak çok fark var.

@Huayra,

S22 ile S21 FE arasında büyük bir güç farkı var, S22'nin kamerası çoğu senaryoda iPhone 13'ten daha iyi çekiyor, 8 gen 1, Exynos 2100'dan çok daha güçlü, daha uzun ömürlü bir telefonun olacak. 8 gen 1, A15 ile rekabet eden gerçek bir amiral gemisi işlemcisi, Exynos 2100 ise HDR grafiklerde 45 FPS PUBG oynatan üst seviye bir işlemci, FE modelleri zaten düşük bütçeli, yurt dışında ailenin en uygunu ama ülkemizde en ucuz FE modeli düz S21'den pahalı :D gerçek bir amiral gemisi deneyimi yaşamak istiyorsan S22 almalısın, mobil veride ve %80 parlaklıkta durmadan kullanırsan 5-6 saat ekran süresi alırsın, Wi-Fi'de 1080p 60 FPS durmadan video izlersen 7-8 saat ekran süresi alırsın. 4-5 yıl orijinal bataryayla fersah fersah kullanırsın bu arada.

İyi izle bakalım. Acaba kim insanları yanlış yönlendiriyor? 😃😃😃 S21 FE S22'yi batarya da rezil rüsva ediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı