S22 yerine hangisi alınmalı?

Bütçe
16000
Tesekkur ederim 60hz ve guc modu açık şekilde rahat idare ederim diye umuyorum
60 Hz daha da rahatlatır. 120 Hz ve hiçbir arka plan kesintisi kapalı değil, güç tasarrufu kapalı ortlama 3-4 saat alıyorum. 60 Hz ve güç tasarrufu fark edecektir denemediğim için bir şey diyemiyorum. (30-45 dakikası Supercell oyunları)

Bir de hocam S22'yi ne kadara alacaksınız? Aklınızda bir akıllı saat almak da varsa bütçenizi zorlayıp 25 bin TL'ye S23+ Watch 5 44 MM alabilirsiniz lansmana özel. Bu dediğimi S22'yi 20999 TL'ye alma ihtimalinizi düşünerek söyledim.

60 Hz daha da rahatlatır. 120 Hz ve hiçbir arka plan kesintisi kapalı değil, güç tasarrufu kapalı ortlama 3-4 saat alıyorum. 60 Hz ve güç tasarrufu fark edecektir denemediğim için bir şey diyemiyorum. (30-45 dakikası Supercell oyunları)

Bir de hocam S22'yi ne kadara alacaksınız? Aklınızda bir akıllı saat almak da varsa bütçenizi zorlayıp 25 bin TL'ye S23+ Watch 5 44 mm alabilirsiniz lansmana özel. Bu dediğimi S22'yi 20999 TL'ye alma ihtimalinizi düşünerek söyledim.

S22 ile S23 arasında fiyat farkına değecek çok şey var mı?

Hocam dediğim gibi bir de saat alırsanız S22 ile S23 aynı fiyata gelmiş gibi oluyor. Saati katmazsak aralarında en az 5 en fazla 7 bin TL fark var. Bu farka değer mi derseniz size bağlı. Geliştirmeler elbette var, daha güçlü CPU, 8K 30 FPS video çekim desteği, maximum ekran parlaklığı 450 nit fazla ve 200 mAh fazla batarya en bariz farklar.

İşlemci ve soğutma sistemi. Başkada hiçbir şey yok.

Hocam dediğim gibi bir de saat alırsanız S22 ile S23 aynı fiyata gelmiş gibi oluyor. Saati katmazsak aralarında en az 5 en fazla 7 bin TL fark var. Bu farka değer mi derseniz size bağlı. Geliştirmeler elbette var, daha güçlü CPU, 8K 30 FPS video çekim desteği, maximum ekran parlaklığı 450 nit fazla ve 200 mAh fazla batarya en bariz farklar.

Hocam S22 ile S23 arasındaki farkları yazar mısın?

Son düzenleme:
İşlemci ve soğutma sistemi. Başkada hiçbir şey yok.

Hocam S22 ile S23 arasındaki farkları yazar mısın?
Sitede var hocam. Yukarıda da birkaçını belirttim.

Sitede var hocam. Yukarıda da birkaçını belirttim.

Hocam işlemciden bahsettim. 8K 30FPS olayı şu anda gereksiz. Hem sosyal medya ile uyumlu değil. Hem çok yer kaplıyor hem de 8K 30FPS de OIS, eis hiçbir şey çalışmıyor. 8K 30FPS video çekeyim dediğinde eğer elinde tripot yoksa anormal derecede titreme ile yüzleşirsin. 200mAh fazla bataryanın overclocklu 8 gen 2 ve pil düşmanı One UI arayüzüne yeteceğini mi zannediyorsun? Neyse alana hayırlı olsun. Ben boşuna yazıyorum çünkü insanlarda sorgulama diye bir şey yok.

Hocam işlemciden bahsettim. 8K 30FPS olayı şu anda gereksiz. Hem sosyal medya ile uyumlu değil. Hem çok yer kaplıyor hem de 8K 30FPS de OIS, eis hiçbir şey çalışmıyor. 8K 30FPS video çekeyim dediğinde eğer elinde tripot yoksa anormal derecede titreme ile yüzleşirsin. 200mAh fazla bataryanın overclocklu 8 gen 2 ve pil düşmanı One UI arayüzüne yeteceğini mi zannediyorsun? Neyse alana hayırlı olsun. Ben boşuna yazıyorum çünkü insanlarda sorgulama diye bir şey yok.
Hocam benim S23 önerme sebebim akıllı saat ile neredeyse S22 fiyatına gelmesi. Yoksa 5-7 bin TL farka değip değmeyeceğinin kişiye bağlı olduğunu belirttim.

Hocam benim S23 önerme sebebim akıllı saat ile neredeyse S22 fiyatına gelmesi. Yoksa 5-7 bin TL farka değip değmeyeceğinin kişiye bağlı olduğunu belirttim.

Saat olayına bir şey diyemem. Alana hayırlı olsun. S23'lere kötü demiyorum. S23 alan adam performans, kamera olsun mutlu olur. Samsung'dan daha iyi geliştirmeler beklerdim. Geçmişte çıkardığı cihazlarda kullanıcıları heyecanlandıracak gelişmeler yapmıştı.

Hocam bende iphone11 yerine düşünüyorum
S22 sosyal medya kullanımı nasıl olur?
Araba stsi atsam örneğin memnun eder mi?
Kamera sosyal medya uzun süre stabilize önemli benim icin
Aynı derdin ortağıyız, ben ekteki videodan soluğu aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S22 çok hoşuma gitti. Diğer cihazları çok araştırdım. Hiçbiri kafamdaki S22'nin yerini alamamadı. Şarj sorunu içinde MagSafe kılıf ve mcdodo kablosuz powerbank alacağım. Omuz çantası olmadan evden çıkmıyorum zaten. Powerbank taşırım sorun değil.

---Güncelleme---
Arkadaşlar telefon cumartesi günü elime ulaştı. 2 gündür kullanıyorum. Şarjı evet 5- 6 saat anca gidiyor. Isınma diye bir şey yok telefonda. PUBG de denedim. Normal bir ısınma var. Mi 11 Lite telefonumda aynı ısınıyordu yani. Tek problemim üst hoparlörü. Bazı videoda ve müziklerde tiz seslerde ufak bir rahatsız edici ince ses duyuyorum. Videodan falan değil test ettim. Bugün servise götürdüm bir sıkıntı var mı diye. Bazı video ve müziklerde üst hoparlöre yoğunluk verdiği için olduğunu söylediler. Benim tahminimce sesin çıktığı yer çok dar bunun sebep olduğunu düşünüyorum. Şimdilik deneyimlerim bu kadar. Kamera ve ekran gayet tatmin edici.
Hocam batarya sorunu güncellemelerle giderildi diyorlar, sizin uzun süreli kullanımınızda batarya performansında değişme var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı