S23 alan birisi pişman olur mu?

Hocam eğer benim attığımı aldıysanız bir plastik geliyor onunla havayı dışarı ittirerek çıkaracaksınız ama eğer toz tanesinden dolayı hava kaldıysa çıkmaz muhtemelen. Ben toz kalmamasına aşırı dikkat etmiştim. YouTube da koruyucunun uygulanma videoları vardı.
Fön makinesi ile hava kalan bölgeye çok abartmadan sıcak hava üfle. Üflerken temiz bir bez ile ekranı sür.
Tozdanmış sanırım hocalarım birini feda edip diğerini taktım bu sefer iyice sildim tozunu aldım taktım problemsiz oldu. Tek aklıma takılan koruyucu kamerayı da kapatıyor direkt fotoğrafları etkiler mi ?

Tozdanmış sanırım hocalarım birini feda edip diğerini taktım bu sefer iyice sildim tozunu aldım taktım problemsiz oldu. Tek aklıma takılan koruyucu kamerayı da kapatıyor direkt fotoğrafları etkiler mi ?
Hocam ben bir farklılık göremedim. Ön kameradan bolca fotoğraf çektim detaylarda vesaire bir kayıp görmedim. Sadece renk ile ilgili bir değişiklik var galiba ya da koruyucudan dolayı gözüme öyle geliyor olabilir PC ye atıp karşılaştırmak lazım. Koruyucu ekran parlaklığını da etkiliyor cam olduğu için.

Birazcık etkiler ancak gözle görülür kadar edeğini sanmıyorum
Hocam ben bir farklılık göremedim. Ön kameradan bolca fotoğraf çektim detaylarda vesaire bir kayıp görmedim. Sadece renk ile ilgili bir değişiklik var galiba ya da koruyucudan dolayı gözüme öyle geliyor olabilir PC ye atıp karşılaştırmak lazım. Koruyucu ekran parlaklığını da etkiliyor cam olduğu için.
Teşekkürler cevaplar için

Dostlar rahatsız ediyorum ama sizde parmak izini okumada sıkıntı çıkartıyor mu sanki koruyucu olmadan daha hızlı ve sağlıklı okuyordu şimdi tam bastırmam gerekiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı