S23 alan birisi pişman olur mu?

Öyleymiş hocam internetten sipariş ettim.
Hocam eğer koruyucu için ilerleyen zamanlarda maddiyat sıkıntısı olmazsa attığım spigen ez fiti kesinlikle öneririm. Yani nasıl desem mükemmel bir şey ya. Ekrandaki tüm kılcal çizikleri gizledi ne parmak izinde ne kamerada herhangi bir olumsuzluk var. İkisi de tertemiz. Gerçekten cam gibi koruyucu. Ekran da sanki S23 ün kendi ekranı gibi hissiyatı çok iyi. Düşünürseniz fikrimi belirtmek için yazayım dedim.

Hocam eğer koruyucu için ilerleyen zamanlarda maddiyat sıkıntısı olmazsa attığım spigen ez fiti kesinlikle öneririm. Yani nasıl desem mükemmel bir şey ya. Ekrandaki tüm kılcal çizikleri gizledi ne parmak izinde ne kamerada herhangi bir olumsuzluk var. İkisi de tertemiz. Gerçekten cam gibi koruyucu. Ekran da sanki S23 ün kendi ekranı gibi hissiyatı çok iyi. Düşünürseniz fikrimi belirtmek için yazayım dedim.
Tekrardan link atar mısınız?

@Violet S hocamın tavsiyesi üzerine S23 aldım geçtiğimiz haftalarda. Bu süre zarfında deneyimlerimi sizinle paylaşayım özet geçerek.

Tasarım ve ekran konusunda gayet başarılı. Premium bir cihaz kullandığınızı hissedebiliyorsunuz. Gerekse telefonun 6.1 inç boyutunda olması da bence tek el kullanım için ferahlık sağlıyor.

Batarya konusunda tereddütlerim vardı fakat 8 gen 2, gerçekten optimizasyon konusunda çok başarılı. Abartı bir şekilde oyun oynadığım zamanlarda 7 - 8 saat arası ekran süresi alıyorum. Oyun oynamadığım zamanlarda, günlük kullanımda ise 1 ile 1.5 gün arasında şarjı dayanıyor. Bu süreler ortalama bir kullanıcı için gayet tatminkar.

Performans konusunda da çok başarılı. Test amaçlı en ağır oyunları yükledim ve yoğun kullanımda 37 derece sıcaklığı geçmedi cihaz. Tabii buna ek olarak 60 FPS stabil ve performans düşüşü olmadan oynamaya devam edebildim.

Son olarak kamerasına değineceğim. Tabii kamera konusu kişiden kişiye göre değişir fakat benim için bir iPhone değil S23 kamerası. Ha, başarılı mı? Evet başarılı. Özellikle ön kamera ve gece çekimleri bayağı başarılı.

Tekrardan hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Merhaba, Instagram'da kalite probleminin çözüldüğünü söylüyorlar. Deneyimleyen biriesi olarak Instagram'da hikaye video vs paylaşırken kalite problemi yaşadınız mı? iPhone ile atılan video ile S23'ten atılan videoyu ayırt edebilir miyim?

Merhaba, Instagram'da kalite probleminin çözüldüğünü söylüyorlar. Deneyimleyen biriesi olarak Instagram'da hikaye video vs paylaşırken kalite problemi yaşadınız mı? iPhone ile atılan video ile S23'ten atılan videoyu ayırt edebilir miyim?
Maalesef bu sorun çözülmemiş. Attığım hikayelerde gerek fotoğraf, gerekse videolarda kalite yine bozuluyor.

Hikayeye video ve fotoğraf atarken bozulma anlaşılmayacak kadar az. Yazı çıkartma vesaire başka bir şey eklersek bozulma anlaşılıyor. Ama bozulma eskisi gibi değil. iPhone kadar değil tabi ki fark edilir. Hikayeye ağır çekim video bile attım ama eskisi gibi gözle görülür bozulma yok ya da ben farkedemiyorum. Gösterebileceğim bir yol olsa gösterirdim.

Tekrardan link atar mısınız?
Bunun S23 olanı hocam. S23 için olan stok bitmiş muhtemelen yenilenir. Aynı fiyat.
https://amzn.eu/d/bPirsQV

Son düzenleme:
ben de paraya kıyıp spigen almıştım zaten bugün dağıtıma çıkar diye düşünüyorum kılıfı da orjinal samsung şeffaf aldım slikonun renkleri abes duracak gibi geldi başta sonradan iptal etmek istedim ama kargoya verildiği için iptal etmediler.

ben bir kaç hikaye attım şimdiye kadar etrafımdakiler güzel gözüktüğünü beyan ediyor bende de güzel görünüyor tabi ki iphone kadar değil şuanlık.

Spigen koruyucu geldi ilk defa koruyucu taktım. Çok küçük bir nokta şeklinde hava kaldı ne yaparsam yapayım gitmiyor nasıl giderecegim.

Spigen koruyucu geldi ilk defa koruyucu taktım. Çok küçük bir nokta şeklinde hava kaldı ne yaparsam yapayım gitmiyor nasıl giderecegim.
Hocam eğer benim attığımı aldıysanız bir plastik geliyor onunla havayı dışarı ittirerek çıkaracaksınız ama eğer toz tanesinden dolayı hava kaldıysa çıkmaz muhtemelen. Ben toz kalmamasına aşırı dikkat etmiştim. YouTube da koruyucunun uygulanma videoları vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı