S23 alınır mı?

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Merhaba,
S23'ü bekleme kararı vermiştim ve şu an S23'ü alma aşamasındayım. Küçüklüğümden beri Apple ekosistemindeyim, tamamen değişecek. Değer mi sizce?
Geçen günlerde 27500'e iPhone 14 olmuştu siz ne düşünüyorsunuz? Avantajix üzerinden %15 iadesi ile satın alacağım.
Teşekkürler.

Merhaba,
S23'ü bekleme kararı vermiştim ve şu an S23'ü alma aşamasındayım. Küçüklüğümden beri Apple ekosistemindeyim, tamamen değişecek. Değer mi sizce?
Geçen günlerde 27500'e iPhone 14 olmuştu siz ne düşünüyorsunuz? Avantajix üzerinden %15 iadesi ile satın alacağım.
Teşekkürler.

Apple'dan sıkıldıysan geç. Arada insan yenilik arıyor. S23 hem kamera hem performans olarak iyi bir cihaz. Android'e alışırsan mutlu olacağını düşünüyorum.

iPhone ekosistemindeyseniz 14 almanız daha mantıklı.

İndirim olur mu ki tekrar?

Apple'dan sıkıldıysan geç. Arada insan yenilik arıyor. S23 hem kamera hem performans olarak iyi bir cihaz. Android'e alışırsan mutlu olacağını düşünüyorum.

Hocam sıkılmak değil çok da bayılıyorum ama bilemedim bir garip oldum.

Alınır. Saat hediyesi ve Avantajix beraber olursa çok daha iyi olur ancak Samsung sitesinde stok bitti diye biliyorum. Sadece S23 için 25999 TL verilmez kişisel fikrim.

S23 iPhone 14'ten çok daha iyi bir cihaz ve iPhone 14'ten çok daha ucuz. iPhone 14'e o kadar para verip 60 Hz bir ekran kullanmak da bir o kadar gülünç. S23 alın geçin derim.

Alınır. Saat hediyesi ve avantajix beraber olursa çok daha iyi olur ancak Samsung sitesinde stok bitti diye biliyorum. Sadece S23 için 25999 TL verilmez kişisel fikrim.

Evet hocam saat bitmiş sanırım, o zaman telefon kalacak gibi duruyor.

Geri
Yukarı