S23 FE ne kadar olur?

Aralık ayını bırak 1 saat sonraki fiyatı bile bilemem, çünkü fiyatları belirleyen kişi ben değilim.
Hocam bütçem şu an 17K. Hadi aralıkta 20 yaptık diyelim. Ben sadece hafif oyunlar oynuyorum ama batarya da yetsin istiyorum. Şu an ki telefonum A02 ve berbat bir model ve şarjı hiç yetmiyor. Ne önerirsiniz?

Hocam bütçem şu an 17K. Hadi aralıkta 20 yaptık diyelim. Ben sadece hafif oyunlar oynuyorum ama batarya da yetsin istiyorum. Şu anki telefonum A02 ve berbat bir model ve şarjı hiç yetmiyor. Ne önerirsiniz?
İsteklerini Realme GT2 veya S21 FE fazlasıyla karşılıyor. İkisi arasından seçim yapabilirsin. Ben S21 FE alırdım. Veya daha ucuz olsun dersen 12K civarlarına POCO F4 var. Snapdragon 870 barındırdığı için uzun yıllar kasmadan kullanırsın ama güncelleme desteği az ve kamerası giriş seviyesi, çünkü POCO serisi oyun odaklı.

İsteklerini Realme GT2 veya S21 FE fazlasıyla karşılıyor. İkisi arasından seçim yapabilirsin. Ben S21 FE alırdım. Veya daha ucuz olsun dersen 12K civarlarına POCO F4 var. Snapdragon 870 barındırdığı için uzun yıllar kasmadan kullanırsın ama güncelleme desteği az ve kamerası giriş seviyesi, çünkü POCO serisi oyun odaklı.
S21 FE ısınıyor diyorlar forumda. S22'yle ısınma arasında ne kadar fark var?

S21 FE ısınıyor diyorlar forumda. S22'yle ısınma arasında ne kadar fark var?
2023 yılında ısınmayan bir telefon yok. Isınmasını istemiyorsan parlaklığı %50'ye çekip 60 Hz'ye düşürüp vapor chamber tasarımı kullanan bir telefon alıp üstüne kılıfsız kullanacaksın, tabii bu kadar kısıtlamayı sadece ısınmasın diye yapacaksan da performans telefonu almanın anlamı yok.

S22 daha çok ısınıyor ama S21 FE'ye göre bariz daha iyi bir model.

2023 yılında ısınmayan bir telefon yok. Isınmasını istemiyorsan parlaklığı %50'ye çekip 60 Hz'ye düşürüp vapor chamber tasarımı kullanan bir telefon alıp üstüne kılıfsız kullanacaksın, tabii bu kadar kısıtlamayı sadece ısınmasın diye yapacaksan da performans telefonu almanın anlamı yok.

S22 daha çok ısınıyor ama S21 FE'ye göre bariz daha iyi bir model.
Günlük kullanımda hangisi daha fazla götürür ve ne kadar fark var?

@Violet S makelesine bakın. Önerim S22 olur.

S22 daha fazla götürür çünkü daha fazla güncelleme alacak ve SoC'u daha iyi. Tek eksisi SoC'dan ötürü ısınıyor ve mobil verideki ekran süresi düşük. Tüm bunlara rağmen yine de S22 kesinlikle alınabilir bir cihaz S21 FE yerine.

Geri
Yukarı