S23 gece boyunca şarjı %14 düşmüş

Güncelleme: Gece %73te idi şarj. Telefonu yeniden başlatıp uçak moduna aldım. Sonuç şaşırtıcı. Sabah telefona baktığımda şarj %70di. Demek ki sıkıntı baz istasyonundan kaynaklıymış.

Güncelleme: Gece %73te idi şarj. Telefonu yeniden başlatıp uçak moduna aldım. Sonuç şaşırtıcı. Sabah telefona baktığımda şarj %70di. Demek ki sıkıntı baz istasyonundan kaynaklıymış.
Tekrar güncelleme yapayım. Çok garip bir şekilde sorun devam ediyor. Gece şarjım %71'de idi. Alarm kurdum ve uçak modunu açıp Wifi falan kapattım. Sabah uyandığımda %58 ile uyandım. Geçenlerde sorun düzelmişti. Şimdi yine aynı. Gına geldi gerçekten.

Son düzenleme:
Güncelleme: Gece %73'te idi şarj. Telefonu yeniden başlatıp uçak moduna aldım. Sonuç şaşırtıcı. Sabah telefona baktığımda şarj %70'di. Demek ki sıkıntı baz istasyonundan kaynaklıymış.

Tekrar güncelleme yapayım. Çok garip bir şekilde sorun devam ediyor. Gece şarjım %71'de idi. Alarm kurdum ve uçak modunu açıp Wi-Fi falan kapattım. Sabah uyandığımda %58 ile uyandım. Geçenlerde sorun düzelmişti. Şimdi yine aynı. Gına geldi gerçekten.

6.1 güncellemesini yaptınız mı hocam.

Yapın hocam Samsung zaten 3 ayda 1 güncelleme veriyor belki düzeltmişlerdir bu sorunu. Apple'ın bu huyunu seviyorum arkadaş bir sorun olunca tak diye atıyor güncellemeyi.
Hocam tamam yapayım da açıkçası bunun benim sorunum ile ne alakası var bir açıklayabilir misiniz? Yani daha önce böyle bir şey olmuyordu. Son zamanlarda olmaya başladı. Bulunduğum konumdandır diye düşünüyordum ancak geçen bir ara düzelmişti. Şimdi tekrar olmaya başladı. Anlamadım gitti. Güncelleme ile düzelecekse niye yapmayayım ki?

Hocam tamam yapayım da açıkçası bunun benim sorunum ile ne alakası var bir açıklayabilir misiniz? Yani daha önce böyle bir şey olmuyordu. Son zamanlarda olmaya başladı. Bulunduğum konumdandır diye düşünüyordum ancak geçen bir ara düzelmişti. Şimdi tekrar olmaya başladı. Anlamadım gitti. Güncelleme ile düzelecekse niye yapmayayım ki?

Telefonda karanlık mod aktif mi?
Ayrıca şarj adaptörü orijinal mi?
Ve pili korur özelliği açık mı?
One UI 6.1 yazılım güncellemesini bende kurmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı