S23 şarjı nasıldır?

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
S23 şarjı ne kadar gidiyor, boşta ne kadar şarj yiyor? 1 günü rahatlıkla çıkarabiliyor mu? Şu an kullandığım 3 senelik S10+ yarım günü zorla çıkarıyor. Bu da 3 sene sonra bu kadar kötüleşir mi?

S23 şarjı ne kadar gidiyor, boşta ne kadar şarj yiyor? 1 günü rahatlıkla çıkarabiliyor mu? Şu an kullandığım 3 senelik S10+ yarım günü zorla çıkarıyor. Bu da 3 sene sonra bu kadar kötüleşir mi?

Gündelik işler için sosyal medya filan uğraşırsanız 1 gün geçer ama hem oyun hem sosyal medyada uğraşırsanız 1 kere takarsanız günde güzel pili vardır boşta şarj yemiyor ama arkada çalışan uygulamaya bağlı.

3 değil de 4 5 sene sonra pili değiştirip bir 3 yıl ila 6 yıl arası kullanırsınız(pili değiştirmek zorunda değilsiniz ama tam performans almak için ama değiştirmeyip 6 yıl idare eder)

Yoğun oyun temposunda yaklaşık 7 - 8 saat ekran süresi alabilirsiniz. Oyun oynamam, gündelik bir kullanıcıyım diyorsanız 1 ila 1.5 gün arasında şarjı dayanır.

Hocam bu değerler biraz abartı değil mi? Bir de kimisi pilini çok övüyor kimisi gömüyor bilemedim.

Hocam bu değerler biraz abartı değil mi? Bir de kimisi pilini çok övüyor kimisi gömüyor bilemedim.
Telefonu ne zaman %100 şarj etsem, ekran süresi ölçümünü sıfırlıyorum ve şarj 0'a gelene kadar ortalama verileri görebiliyorum. Benim elde ettiğim değerler bu şekilde. Pilin gömülecek bir tarafı yok bence. İşlemci gayet optimize çalışıyor.

Telefonu ne zaman %100 şarj etsem, ekran süresi ölçümünü sıfırlıyorum ve şarj 0'a gelene kadar ortalama verileri görebiliyorum. Benim elde ettiğim değerler bu şekilde. Pilin gömülecek bir tarafı yok bence. İşlemci gayet optimize çalışıyor.

Tamamdır hocam çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı