S23 Ultra çizik

BlackWedge

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller,

Arkadaşlar 1 aylık telefonumu gündelik şekilde kullandığım esnada S Pen yuvasının altında çizik oluştu, bu konu hakkında değişime göndermeli miyim? Sonuçta 1 aylık bir cihaz ve üst model bir ürün, bu kadar basit bir şekilde çizilmesi (hiç düşürmedim) normal mi? Gündelik S Pen kullanımı ile bu kadar çizilmesini anlamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG-20240127-WA0598.jpg
    IMG-20240127-WA0598.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 113
Jelatin dışında bir çizik göremiyorum. Ayrıca kutudan söylediğin şekilde çizik çıkmadıysa senin hatan olan bir şey için şirket telefonu neden değiştirsin?

Bahsettiğin şey eğer boya kalkması ise iş değişir. O çizik değil çünkü. Herhangi bir düşme olmadıysa ve o boya kendi kendine bi hatadan dolayı kalktıysa o zaman tartışmaya açık bir şekilde servise gönderebilirsin.

Kullanıcı hatası deyip geçeceklerdir, cihazın 1 aylık olması ya da 1 üst segment olması garanti konusunda firmayı çok da bağlamıyor. Bu tarz sorunlarda değişim için sorunun kronikleşmiş olması gerekir, yani örneğin iPhone 6'da sürekli yamulan kasa ya da Huawei Mate 10 Lite'ta oluşan ekran yanığı gibi.

Jelatin dışında bir çizik göremiyorum. Ayrıca kutudan söylediğin şekilde çizik çıkmadıysa senin hatan olan bir şey için şirket telefonu neden değiştirsin?

Bahsettiğin şey eğer boya kalkması ise iş değişir. O çizik değil çünkü. Herhangi bir düşme olmadıysa ve o boya kendi kendine bi hatadan dolayı kalktıysa o zaman tartışmaya açık bir şekilde servise gönderebilirsin.
Boya kalkması gibi duruyor yani sadece ufak ufak ve spen yuvasının hemen altı, firmaların kronik olarak görmeme ve muhtemelen kullanıcı hatası diyeceğini tahmin ediyorum ama yeni aldığım cihazın bu kadar hızlı boya boya soyulması olması beni şaşırttı.

Kullanıcı hatası deyip geçeceklerdir, cihazın 1 aylık olması ya da 1 üst segment olması garanti konusunda firmayı çok da bağlamıyor. Bu tarz sorunlarda değişim için sorunun kronikleşmiş olması gerekir, yani örneğin iPhone 6'da sürekli yamulan kasa ya da Huawei Mate 10 Lite'ta oluşan ekran yanığı gibi.
Tabi ki etkilemez, sadece dediğim gibi spen tak çıkart yaparak boya kalkması nasıl bu kadar hızlı olabilir, götürüp götürmeme arasında kalıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı