S23 Ultra deneyimim

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Arkadaşlar bugün iPhone 15 Pro Max satarak gelen paradan da 20.000₺ koruyarak S23 Ultra aldığım için kimi kısım S24 bekleseydin demiş kimi kısımda iyi yapmışsın demiş güzel yorumlarınız için öncelikle teşekkür ederim.
Şunu söylemek istiyorum S23 ultrayı aniden almaya karar verdim bu telefonun dış görünüşünü çok beğendim ve gerçekten kaliteli olduğu belli.
Samsung standında gördüğünde gerçekten çok beğendim Viaport'ta MediaMarkt AVM'ye gittim telefonları kaldırmışlar satışta yok ya da stok yok diyorlar.
Samsung'un kendi bayisi de yok dedi 9 bölgenin 9'unda da yok dedi.
En son Teknosa'da buldum o da çok zor oldu.
Telefonu biraz inceleme fırsatım oldu gerçekten çok beğendim kamerası özellikle aya kadar yaklaşıyor ama ben ayı göremediğim için yıldıza yaklaştım gayet de net.

20240104_215736.jpg

Ben bu incelemeye inceleme diyemem maalesef. Performans, pil, oyun testi, birkaç fotoğraf daha, ekran, ses konularında detaylı bir kullanıcı deneyimi okumak isterdim. Bu şekliyle tam bir inceleme olmamış.
Bu benim ilk gözlemlememdi detaylı bir inceleme istiyorsanız biraz kullanmama izin verin. İlerleyen zamanlarda inceleme yazımı iletirim tekrardan.

Değerli @Luminous Valentine , emeğine sağlık ancak bunu mobil telefonlar kategorisine açman gerekirdi. Birkaç hafta veya birkaç ay sonrasında tam bir inceleme yazarak buraya yayınlamış olurdun. Lütfen bu mesajlarımı yapıcı bir eleştiri olarak değerlendir. 🙏

Değerli @Luminous Valentine , emeğine sağlık ancak bunu mobil telefonlar kategorisine açman gerekirdi. Birkaç hafta veya birkaç ay sonrasında tam bir inceleme yazarak buraya yayınlamış olurdun. Lütfen bu mesajlarımı yapıcı bir eleştiri olarak değerlendir. 🙏
Ben kategoride söylediğiniz gibi yapmıştım zaten yönetim kullanıcı incelemelerini uygun görmüş ve konuyu oraya almış. Yapıcı yorumunuz için teşekkür ederim.

iPhone 15 Pro Max satarak gelen paradan da 20.000₺ koruyarak S23 Ultra aldığım için.

Sizi üzmek istemem beni lütfen yanlış anlamayın 🙏 ama 15 Pro Max bırakıp S24 serisi de gelmek üzereyken S23 Ultra almak biraz talihsizlik olmuş. İmkanınız var mı bilmiyorum ama iade veya çok az zararla satış düşünülüp S24 ultraya geçmek daha isabetli olur gibi hocam.

Geri
Yukarı