S23 Ultra için şarj adaptörü önerisi

S23 Ultra gibi bir cihaza bırak replikayı, Samsung gelip yemin etse "bu adaptör bizim, orijinal" diye, yine şüpheyle şarj ederim. Orijinal dışı kullanmayın yani. Cihazın bataryasına aşşırı zarar vermekte.

S23 Ultra gibi bir cihaza bırak replikayı, Samsung gelip yemin etse "bu adaptör bizim, orijinal" diye, yine şüpheyle şarj ederim. Orijinal dışı kullanmayın yani. Cihazın bataryasına aşşırı zarar vermekte.
Teşekkür ederim. Elden satın almak için Vatan'dan alacağım ve fiyatı da 1600 TL. Siz bu mesajı atınca Vatan'a da şüpheyle yaklaşmaya başladım :D

Teşekkür ederim. Elden satın almak için Vatan'dan alacağım ve fiyatı da 1600 TL. Siz bu mesajı atınca Vatan'a da şüpheyle yaklaşmaya başladım :D
Vatan bildiğimiz Vatan mı? Samsung'un mağazaları var mı yakınında? Oradan al. Yoksa fiyatı neyse gidip internet sitesinden al. O fiyata sahip bir cihaza 1.5-2bin TL daha verip adam akıllı adaptör almak sorun olmamalı.

Adaptörde paradan kaçılmaz. Telefonun içinden geçer. IPhone'larda koruma olmadığı için çakma adaptörde anında ızgara oluyor anakart. Hop 100k çöpe. Samsung'da koruma olsa da çakma adaptörler dengesiz voltaj verdiği için bataryanın içinden geçiyor. Asla önermiyorum.
Hala koruma yok mu iphonelarda, yıl olmuş 2024.

Vatan bildiğimiz Vatan mı? Samsung'un mağazaları var mı yakınında? Oradan al. Yoksa fiyatı neyse gidip internet sitesinden al. O fiyata sahip bir cihaza 1.5-2bin TL daha verip adam akıllı adaptör almak sorun olmamalı.
Evet bildiğimiz Vatan Bilgisayar. Bir tane samsung mağazası var o da beyaz eşya satıcısıymış, sanırım telefon da satıyor. Bu samsung mağazasından almam daha mı güvenilir olur sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı